Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugy erzem sosem lesz kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy erzem sosem lesz kapcsolatom, pedig nagyon szeretnem. Hogyan valtozzak meg?

Figyelt kérdés

Eddig azt hittem, hogy a kulsom az oka de amiota kezdem magam elfogadni rajottem, hogy igazabol belul van a hiba. Tulsagosan onbizalomhianyos, szegyenlos es visszahuzodo vagyok. Ha tarsasagba kerulok szinte rogton lefagyok, nem tudok beszelgetni mert semmi nem jut eszembe, szegyellem magam. Legszivesebben azonnal felszivodnek. Ez inkabb akkor van igy hogyha lanyokkal talalkozom akik tobben vannak. Fiukkal nem igazan szoktam talalkozni de veluk valahogy mas a helyzet, egy nagyon picit lazabb vagyok de beszelgetni nem tudok veluk. Ezert fogalmam sincs, hogy ki lesz az aki kozeledni fog hozzam es el fogja tudni viselni a hulyesegeimet. Szerintem senki es ettol nagyon felek. Ez nem a korom miatt van (most lehet, hogy az is) hanem valami mas mert ovodas korom ota ezt erzem a tarsasagban es egyszeruen nem tudok valtoztatni hiaba dontom el. Nagyon szeretnem ha teljes fordulatot venne az eletem de nem tudom hogyan kuzdhetnem le a felelmeimet. Olyanokat, hogy vegyel uj ruhakat, sminkeld magad, menj fodraszhoz stb. valaszokat ne adjatok mert ezek egy ilyen dolgon egyaltalan nem segitenek!

16/L


2013. júl. 31. 11:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Én pont ilyen vagyok. Meg kell találni veled a közös hangot. Vagy ha hasonló típusú emberekkel barátkoznál, szerintem könnyebben megnyílnál nekik.

Hidd el, ha jön az "igazi", ő úgy fog szeretni, amilyen vagy, és küzdeni fog érted. Engem egy srác változtatott meg nagyon. Beszari voltam, egy évig nem mertem odamenni hozzá... Aztán rászántam magam, és nem röhögött ki, nem alázott meg. Igaz, nem jött össze, elutasított, de erőt adott, és rájöttem, hogy nem kell félni.

2013. júl. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!