Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehetséges, hogy pszichopata...

Lehetséges, hogy pszichopata vagy szociopata vagyok egyszerre?

Figyelt kérdés
Olvastam erről dolgokat és simán lehetnék az. Olyat is olvastam, hogy lehet valaki pszichopata és szociopata is egyszerre!!! Lehetséges akkor, hogy én is az vagyok??? Mik lehetnek nagyjából a ,,tünetei"?

2014. febr. 17. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Lópatai is lehetsz még. Ha olvastál róla, akkor a tüneteit is ismered. Mit szeretnél tőlünk tudni?
2014. febr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem választanod kéne.
2014. febr. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A Fekete ***** válasza:
A szociopátia és a pszichopátia valaki szerint más (a szociopata olyan pszichopata, aminél a szociális tünetek dominálnak). Mások szerint szinonim fogalmak.
2014. febr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Robert D. Hare: Kímélet nélkül c. könyvének van egy kivonata a köv. oldalakon:


[link]


[link]

2014. febr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Korábban volt egy ilyen kérdés, hogy: "Mi a különbség a pszichopata és a szociopata között?" Eddig 5 válasz érkezett rá.


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__5..

2014. febr. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Az első részt mégegyszer linkelem, mert úgy látom, valamiért nem kattintható.


[link]

2014. febr. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!