Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lenne akkor ha összevarnák...

Mi lenne akkor ha összevarnák a segglyukunkat?

Figyelt kérdés
érdekes kérdés ugyanis sehol nem volt ennek tesztalanya külföldön sem
2009. dec. 10. 07:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
meghalnánk. de az semmi, mi lenne akkor, ha egyszerre lenne férfi és női nemi szervünk is, és amikor dugnánk magunkat, ha jól csináljuk. akkor kétszeresen lenne orgazmusunk egyszerre.
2009. dec. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
sajnos téved a kérdező, bizony ez egy alkalmazott kínzásfajta volt már a középkorban hogy a kivezető testnyílásokat bevarrták, és iszonyú kínok között pusztult el az áldozat
2009. dec. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Az szar ügy lenne.
2009. dec. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Egy idő után megreped a bélfal a megnőtt nyomástól, ürülék bekerül a véráramba, vérmérgezés, csúnya vég, soknapos szenvedés.
2009. dec. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem is attól halsz meg, hogy a szarod bele kerül a testedbe, arra még idő sincs!!! Attól halsz meg, amikor akár megreped a beled, a sok salakanyagtól és az immunrendszered (gyomornedv, bélnedv stb) elkezdi felzabálni a beled és elvérzel. Mivel a belek nagyrészt fehérjéből vannak és a különböző benne található nedvek a fehérje felbontása miatt vannak ott. A belet belül körül veszi egy védőfal, ami megakadályozza a fekélyt, de mivel a salakanyag szétfeszíti a beleket az megreped, és máris megkezdődik a fekély kialakulása és a vérveszteségtől (belső vérzés) meghalsz.
2009. dec. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
ha bénán varrják össze talán kiszakad. ha ügyesen az bizony gáz..
2009. dec. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%
Hogy juthat egy ilyen értelmetlen kérdés az "okos" fejedbe??? Ha gondollod varrasd össze és megtudod.
2009. dec. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem meg k.ra nem értelmetlen. Miért baj neked, hogy ilyen eszébe jutott??! Bazze az ilyeneknek varrnám én össze a lyukát. Sok rátarti szoc0 ember.. Vááaaah. Amúgy már válaszoltam. Én vagyok a fekélyes belsővérzéses kommentes.
2009. dec. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
No comment fekélyes (minősítésed magadról.000000000000)vagy.
2009. dec. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
A szánkon szarnánk!!!
2009. dec. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!