Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lámpaláz ellen mit tegyek?

Lámpaláz ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés
nagyon szeretek énekelni és állítólag elég jó hangom van.mégis ha mások elött kell énekelnem melegem lesz,elkezdek remegni és úgy érzem rosszul leszek.szeretnék valahogy könnyíteni rajta.jól esne néhány válasz.és nem olyanok hogy old meg meg ilyenek.előre is köszi.
2014. márc. 2. 20:09
 1/4 titán1234 ***** válasza:
vegyél pár mély levegőt és nyugodj meg mert úgyis sikerülni fog
2014. márc. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
próbáltam,de mindig félek hogy nem tetszik másoknak a hangom és ezért nem merek énekelni
2014. márc. 2. 20:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérd meg egy rokont,hogy jöjjön oda és ültesd előre utána csak rá nézz és énekelj !
2014. márc. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 titán1234 ***** válasza:

ne gondolkozz...ez furán hangzik de az a baj hogy katoksz hogy mi lesz ha...blablabla... nem szabad ürítsd ki a fejed......................................................

leírom neked mért írtam hogy ne gondolkozz én a strandon szeretem volna le ugrani a vízbe egy magas helyről tényleg magas kb 7m és amint föl mentem elkezdem gondolkozni hogy mi lesz ha... és aztán ez milyen magas meg fájni fog...inkább ez a kis"történet" haveromra igaz én nekem gyorsan át futott az agyamon és ugrás... és van egy pillanatnyi érzed mintha húznának vissza hogy ne csináld....

2014. márc. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!