Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érezhetem ezt, mit...

Miért érezhetem ezt, mit tehetnék, hogy elmúljon ez az érzés?

Figyelt kérdés

1 éve végeztem a Gimnáziumban, nagyon szerettem oda járni, családias volt a várost is szerettem ahol laktam(lakok). Szeptemberben elkezdtem az egyetemet de csakis azért vagyok itt,hogy munkám lehessen majd és jó keresetem(gyűlölöm az egyetemet). Próbáltam beilleszkedni, nem megy, hiányzik nagyon a gimi a családias hangulattal. 21 leszek Decemberben, de 16-17 nem érzem magam( bár azóta volt már egy kapcsolatom ami után 1 évig depresszióban, traumában éltem és nem nagyon fogtam fel az eseményeket amik történnek, de ennek rég vége). Nem érzem magam 20-20,5 évesnek hanem inkább 16-17 nek, hiányzik a gimi, a családias osztályhangulat, a tanárokkal való beszélgetés és valahányszor a régi gimis emlékek eszembe jutnak visszavonzanak a múltba és ugyanannak érzem magam aki voltam -> nem tudok beilleszkedni a jelenbe, az egyetem életbe, úgy érzem beleragadtam a múltba. Nincs senki kivel beszélgessek itt az egyetemen, valahogy nem találom a köröm ami megvolt a gimiben.


20,5/F


2014. márc. 3. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!



Próbálj meg dolgozni a egyetem mellet mert az segíthet haverokat is találhatsz egy jó munkahelyen spórtolj !

2014. márc. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem ha nem érdekel sem az a szakma, amit ezzel az egyetemi diplomámal végzel majd, és sem az egyetem nem érdekel, hagyd a fenébe, és keress olyat ami érdekel, és szívesen csinálod.
2014. márc. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos a kérdésedre nem tudok válaszolni, de ezt az érzést én is éreztem csak annyi külömbséggel, hogy én a középiskola első évében. Mostmár 10.-es vagyok szerencsére már ez az érzésem elmúlt / hogy, hogy azt sajnos nem tudom, lehet hogy az idő tette/...

Szoval kitartás lehet, hogy idővel elmúlik...

2014. márc. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az egyetem vidéken van( egy faluban) és itt semmi sincs. Csak hétvégenként tudok hazajárni és nagyon szeretem azt a várost ahol lakok. Itt próbáltam ismerkedni de mindenki bulizik és "tombol" én viszont nyugalomra és csendes szórakozásra(túrázás, könyvtárazás,..) vágyok, tehát sajnos úgy hogy nem szeretek bulizni nehéz az ismerkedés... :/ A gimis baráti körrel 2 hetente találkozok, viszont a hétköznapok nagyon nehezek itten az egyetemen. Szociológián vagyok jelenleg de újraadtam a jelentkezést. A sport meccsre gondoltam (jégkorong) az talán javítaná a hangulaton.
2014. márc. 3. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!