Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudnám kifejezni magam?

Hogy tudnám kifejezni magam?

Figyelt kérdés
Sokat olvasok és próbálkozom írással is,de annyi minden van,amit le szeretnék írni ( vagy való életben mondani szeretnék) de egszerűen nem megy,mert annyi gondolat keveredik bennem,hogy nem tudom kifejezni magam

2014. jan. 29. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezzel a kérdéssel is kifejezted magad.

Ne add fel, írd meg, ami eszedbe jut, vezess blogot, és egyre jobban csiszolódik majd a stílusod.

2014. jan. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, nálam ugyan ez szokott lenni a helyzet.


Én baromi gyorsan gépelek és vakon. Azt szoktam csinálni, hogy csak bámulok a semmibe, és egy wordbe leírok minden gondolatot ami a fejemen átszalad. Mindent. Tök mindegy mi az. Ha a reggeli akkor az. Ha ronda a szomszéd akkor azt. Pörgök-pörgök-pörgök. Úgy 2 A4-es oldal legalább telemegy. Lecsendesedik az elmém. Akkor kiválasztok a kavalkádból egy gondolat fonalat és felveszem. Így szoktam pl verset írni ha rám jön az írhatnék.

2014. jan. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 dani900 ***** válasza:

Először élj, legyenek élményeid, és akkor tudni fogod mit írjál.

Te most gondolom sokat olvasol, meg gondolkodsz, próbálsz ihletet meríteni, de azok a gondolatok nem a tiédek lesznek, mert nem te élted meg. Ez olyan, mintha elolvasnál 10 kreszkönyvet, majd írnál te is egyet, mert azt gondolnád mindent tudsz a közlekedésről, miközben még egy métert sem vezettél. Lehet, hogy írnál jó dolgokat, de nem tudnád beleélni magad, vagy rosszul képzelnéd el.

2014. jan. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!