Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes terhesen érezhetem,...

25 hetes terhesen érezhetem, hogy csuklik a baba? Milyen érzés?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen,én is éreztem.Olyan mintha pici lokéseket éreznél.Nekem éppen a ultrahang alatt csuklott.Nagyon jó volt érezni is és látni is egyszerre.
2011. jan. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Onnan lehet tudni, hogy ritmikusan ismétlődik, általában legalább fél percen keresztül. Egyébként meg olyan apró rúgás szerű, viszonylag enyhe nyomás.
2011. jan. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 18 hetes vagyok s néha rángás szerű érzésem van!Egyik ismerősöm azt mondta, valószínű csuklik a baba!Ez valóban lehet hogy ilyen korán megérzem mikor csuklik?Már 14 hetes éreztem a "buborékolást"is.Bocsi, hogy belekérdeztem a kérdésedbe!Csak egybevág az enyémmel! :)
2011. jan. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Először, amikor észleltem, egy lüktető véna "viselkedéséhez" tudnám hasonlítani. Elkezdtem figyelni a saját szívdobogásom ütemét, amivel nem egyezett. Bár előző terhességemnél, ami igencsak régen volt, nem éreztem hasonlót, de azonnal be tudtam azonosítani. Azóta innen tudom egyébként, hogy hol van a buksija. Magyarán fejfekvésű már több hónapja. Ezt UH igazolta. :-)
2011. jan. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!