Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Téged mennyire érdekel, hogy...

Téged mennyire érdekel, hogy hány %-ot kapsz a válaszaidra?

Figyelt kérdés
Elszomorodsz, ha feljössz, és látod, hogy mondjuk tegnap 86%-os voltál, ma meg már csak 85?
2014. márc. 6. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
most megnéztem, meg még hónapokkal ezelőtt ... eddig valahogy sosem figyeltem rá ... azóta 78%-on vagyok, pedig mostanában rendesen kapok 0-t is ... szóval marhára nem érdekel
2014. márc. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szomurú nem vagyok,ha lepontoznak,inkább bosszant.

leírsz valamit,és lepontozzák,mert a többség nem ugy gondolja.

2014. márc. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Soha nem érdekelt!

Az inkább, hogy a kérdező reagált-e rá, minimum megköszönte-e!

2014. márc. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményeket. Azért egy zöldet nyomtam mindenkinek. :)


Ezek szerinte én vagyok az egyetlen, akit érdekli. Tegnapelőtt 100%-os voltam, tegnap 91, ma meg 85.

2014. márc. 6. 18:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Három válasz azért nem reprezentatív. Minél kevesebb válaszod van annál könnyebb azokból változó értékelést generálni, mert keveset sokan módosíthatnak. Minél több válaszod van, arányait tekintve ugyanúgy több értékelés kellesz hogy változtassák az értékelés nagyságát (oda-vissza).


Friss felhasználóként még könnyen tudsz ezen változtatni, aszerint hogy melyik irányt akarod elérni. Hetek-hónapok múlva ha folyamatosan válaszolsz akkor az bent fog ragadni egy adott százalékon, mert végül nem lesz elegendő értékelést adó felhasználó arra hogy ők kimozdítsák a jó/rossz arányt. Kivéve ha trollkodsz vagy szándékosan rossz választ adsz, akkor csak lefelé fog menni. Azt sem árt tudni hogy kik és mire használják az értékelést, sokaknak ez szimpátiagomb, nem pedig objektív vizsgálat a kérdés szempontjából.

2014. márc. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
hol tudom megnezni? bocsi h ezt kerdezem de szeretnem megtudni :)
2014. márc. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó:

A válaszaid alatt mindenhol írja, hogy a "A válaszíró X%-ban hasznos válaszokat ad."

Illetve minden válaszodnál írja mellette, hogy ez a válasz hány %-ban tűnik hasznosnak. Neked most még azért nem írja, mert új felhasználó vagy.

2014. márc. 13. 15:08
 8/8 anonim válasza:
koszonom :)
2014. márc. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!