Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg lehetséges, hogy sose...

Tényleg lehetséges, hogy sose fognak szeretni és sose lesz barátom se?

Figyelt kérdés

Egyszerűen fura és elvont vagyok.

Rendszeresen értenek félre, mert sajátos rugóra jár az agyam.

Idegesítik őket a témáim...

A nézeteim 100%-át meg kellene tartanom magamnak, mert bántóan hat rájuk. Miközben végighallgatni az ő nézeteiket, ami viszont rám hat bántóan, de segáz...


Úgy érzem, hogy csak pár haverom van, ők is csak sajnálnak engem, azért...


2014. márc. 6. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Írj nekem is valamit, hogy meglássam a nézeteidet! :)
2014. márc. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehetséges,hogy sose fognak szeretni.

Ez bizony előfordulhat.

2014. márc. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi akik elütünk az átlagtól,felkészülhetünk hogy nem leszünk népszerűek sosem,akad aki szeretni tudja ezt is,csak nagyon meg kell válogatni az embereket.
2014. márc. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3, te is elütsz nagyon az átlagtól?
2014. márc. 7. 20:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Gyerekként nagyon,mostanra valamelyest enyhült a különbözőségem,de úgy érzem megmaradok mindig olyan kis tömegen kívülinek.
2014. márc. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És te hogy boldogulsz?
2014. márc. 7. 21:45
 7/9 anonim ***** válasza:

Nehezebben mintha nem ragaszkodnék annyira a saját értékrendemhez.Persze ez nem csupán tudatos(szeretek más lenni),erre születni kell hogy valaki képes legyen megtartani önmagát olyannak ami nem a megszokott átlagosság.


Barátok nélkül nehéz de nem lehetetlen élni,bár szerintem nem éri meg dacoskodni(senki nem kedvel ezért csak azért sem szerzek barátokat),viszont szeretet nélkül nem lehet élni,biztos szeretnek téged,csak nem vagy tisztában vele valami miatt,ha van állatod otthon ő például biztosan.


nincs olyan hogy senki nem szeret,persze változó intenzitású dolog ez,de ha kisebb mértékben kapod az is szeretet.

2014. márc. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi.

Így nem dacoskodom, legalábbis igyekszem :)

2014. márc. 8. 17:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem miattad írtam,én voltam ilyen.
2014. márc. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!