Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges, hogy minden ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy minden ember életében van egy személy, akit kicsit mindig szeretni fog, annak ellenére, hogy bánt vele, esetleg nem viszonozta az érzelmeit?

Figyelt kérdés
Vagy inkább úgy kérdezem, van itt még valaki, aki így érez? Sokáig szerettem az illetőt, és már úgy érzem teljesen túl vagyok rajta, de néha mégis felbukkan akárcsak egy álomban, vagy eszembe jut néha, és akkor érzem, hogy ő más volt mint a többi...ez is elmúlik idővel, vagy tényleg van olyan, hogy a szívem mélyén kicsit mindig szeretni fogom? Elnézést, ha nyálas lett, remélem azért valaki válaszol így is :)
2013. szept. 15. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. szept. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen én így vagyok, még mindig szerelmes vagyok a tanárnőmbe bár próbálom elfojtani, de nem mindig megy.
2013. szept. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van, akiről úgy gondolom, kicsit mindig a részem marad. Hogy így lesz-e, majd kiderül.
2013. szept. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2013. szept. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem van:) de egy idő után talán már nem foog eszedbe jutni, vagy nem sűrűn.
2013. szept. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy az idő majd elhomályosítja az emlékét...legalábbis remélem.
2013. szept. 15. 22:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos lehetséges, én még mindig gyakran álmodok az illetőről, pedig nem kellene.
2013. szept. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egészen addig nem jutott ilyen az eszembe,még egy ideje meg nem ismertem valakit.Akármilyen is,bántott engem,én is őt,mégis olyan érzéseket hozott ki belőlem,amit eddig senki,és én is belőle.Nem tudom hogyan alakul,elfelejteni nem fogom sosem.
2013. szept. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!