Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha egyaltalan...

Mit tegyek, ha egyaltalan nincs kedvem semmihez? Nincs kedvem letezni, szo szerint? Nincsenek celjaim?

Figyelt kérdés

Olyan nagyfoku 'nincs kedvem elni, semmit sem csinalni' erzes borul ram, es nem tudok magammal MIT kezdeni. Lesza.rok mindent, nem erdekel semmi, nincsenek vagyaim, celjaim. Barataim nincsenek, fel eve munkam, buta vagyok mindenhez, sosem voltam kiemelkedo, de megcsak jeles sem semmmibol, sot nyugnek ereztem minden targyat, tanulni utaltam. Sport, muveszet, semmi nem erdekelt(t), talan, meet semmiben sem voltam\vagyok jo.

A csaladomat nem birom elviselni, nem szeretek veluk foglalkozni, mondjuk igazi csaladom sosem volt, apukam meghalt kiskoromban, rokonokkal nem jartunk ossze utana. A 18. Szulinapomat is leszarta mindenki, a 20.-at szinten, es a kovetkezovel sem lesz maskepp. Van egy haldoklo kapcsolatom, talan az egyetlen kapaszkodo,ami maradt, de annak is vege, mert mar nem kellek. Mondjuk meg is ertem, egy ilyen jelentektelen, ertektelen ember csak nyug. Biztos rossz hallgatni a sirankozasom, ha egyaltalan barki elolvassa... Mostansag csak az eves boldogit, meg is hiztam, pedig vekony voltam. Nem erdekel semmi, aludni szeretek es ennyi. Ongyilkossaghoz gyava vagyok. Tulajdonkeppen csak leirtam ezt, mert jol esett, de valtoztatni ugysem akarok.


2013. dec. 10. 06:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha onsajnalatbol varat lehetne epiteni, te lennel a beszallito.
2013. dec. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"de valtoztatni ugysem akarok."

Akkor mégis mi a frászt akarsz? Akkor miért nem hagyod hátra az eddigi "életedet" és mész ki inkább külföldre szerencsét próbálni? Mire jó ez az önsajnálat? Nem tehetünk róla, hogy nem akartál tanulni, de vannak állások, amihez nem is kell csak talán a nyolc osztály!

A legtöbb ember hasonló cipőben jár(t) mint most te, de mégsem otthon gubbasztanak, hanem gürcölnek az életben maradásért, és az előre lépésért! Ha nem olyan környezetbe születtél, akkor a ranglétrát az aljától kell megmászni, nincs lehetőség egyből felugrani a közepéig!

2013. dec. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha te nem akarsz változtatni, akkor ne is csodálkozz hogy nem változik semmi.
2013. dec. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
depresszios vagy menj orvoshoz
2013. dec. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!