Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért lehet az, hogy fordított...

Miért lehet az, hogy fordított szoftver fut rajtam?

Figyelt kérdés
Tehát hogy ahelyett, hogy a helyes dolgokat tenném, vagy a dolgomat tenném, meg helyesen viselkednék különböző helyzetekben, inkább csak megnehezítem magamnak a dolgokat, kellemetlen helyzetbe hozom magam, nem vagyok legalább egy kicsit is szorgalmas, hasznos... Persze nem akarom, hogy ez így legyen, de valahogy ez történik mindig. Vagy valakit kérni kéne, hogy felpofozzon, hogy felocsúdjak már? Vagy mi a tököm ez?

2014. márc. 9. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Már felocsúdtál, mert észrevetted.
2014. márc. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jaja, de hajlamos vagyok elfelejteni, vagy elnyomni az érzést, mert rossz /ahelyett, hogy megoldanám/. Nem tudom lehet -e érteni?
2014. márc. 9. 15:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyjából, bár példa nélkül nehéz megérteni, mi a problémád.
2014. márc. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!