Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mások élete mitől lesz izgalma...

Mások élete mitől lesz izgalmas, és az enyém miért ilyen szánalmasan unalmas?

Figyelt kérdés
2014. márc. 9. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Az en eletem sem er semmit, tiszta bena.
2014. márc. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Más is unalmasnak tartja a szerinted izgalmas életét.
2014. márc. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo!


Masok elete, kivulrol nezve mindig sokkal izgibb, mint belulrol atelve.


A Te eleted azert ilyen "szanalmasan unalmas", mert

1. nem tudod elvezni es ertekelni, amid van, amit atelsz,

2. nem toltod meg ertelmes, elvezetes dolgokkal.

A jo hir az szamodra, h mindketton lehet valtoztatni.


Udv R.

2014. márc. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van, aki izgalmassá teszi magának, és van, aki unalmassá. Annyira azért nem bonyolult ez.


(Jó, olyan is van, aki nem teszi izgalmassá, csak próbálja annak beállítani mások előtt, igaza volt az egyik válaszolónak.)

2014. márc. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy, de ha van kedvem beszélgetni írhatsz. :)

17/L

2014. márc. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Más pont ebből a szemszögből látja ezt, mint te. És igen, ahogy leírták előttem, sokan csak próbálják beállítani, hogy nekik milyen izgalmas, de főleg nekik unalmas csak igazán..

Amúgy, ha meglátod sok kis dologban is a szépet, akkor mindenben van egy pici izgalom, és a sok kicsi sokra megy. Régebben én is így voltam ezzel, de aztán átláttam mások szavain, és le lehet szűrni csak pár mondatos beszélgetésből, hogy mi foglalkoztatja, hogy érzi általánosságban magát, mennyire "izgalmas" az élete. Hidd el, így érez más is.

2014. márc. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha unalmasnak találod, akkor próbálj ki új dolgokat, keress magadnak egy hobbit, vagy foglalkozz olyannal, ami érdekel/szórakoztat! Járj el többet otthonról, még ha nincs is sok kedved hozzá, mert lehet hogy egy idő után meg jön hozzá a kedved, és jól fogsz szórakozni!:)
2014. márc. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!