Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak én érzem azt hogy ez a...

Csak én érzem azt hogy ez a világ nem izgalmas?

Figyelt kérdés

A bnőmmel pont beszélgettünk az alkonyatról ( ne szóljatok le lécci nem ez a lényeg)


És nagyon elszomorodtunk azon hogy semmi izgalom nincs a világba.

Nincsenek katasztrófák .. jólvan bankrablás stb..

De semmi extra már mindenkit a pénz hajt és nem akarnak rendesen élni..


A másik meg h emiatt kialakult egyfajta realitás h nincsenek misztikus lények stb.. holot vannak kis bizonyítékok..


A bnőmmel el is tereltük a szót mert már ott tartottunk h valyon a ahalál után mi lesz..


Miért ennyire unalmas az élet .. most nem az ejtőernyőzésre gondolok.. hanme egy kis izgalom még egy gyilkos fókák támadása is jó lenne csak valami izgalom


2009. júl. 13. 23:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%

Tudod te mennyi háború van?? menj ki Irakba és ott kapsz izgalmat!

Valakinek az élete maga a pokol...és az az izgalom neki hogy még megélje a holnapot!

Ne akrarj még több hülyeséget!

2009. júl. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%
Irígylem a problémádat!!!! Ez a gazdasági válság nekem elég izgalom!
2009. júl. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
93%

Nézd meg ezt a filmet: 20 évvel később

Na és gondolkozz el,hogy mit fogsz csinálni ha ilyen lesz a világ,ez jobb lenne? nem hiszem,visszasírnád a mostani "unalmas" életed.

2009. júl. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%

Te túl sok animet meg hasonlókat nézhetsz. Emellett gondolom neked csak megszületni volt nehéz.

A világ tele van izgalommal.

2009. júl. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
84%
Csak én érzem azt, hogy egy elkényeztetett kis tini vagy?
2009. júl. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
78%
Kevesebb fűvel élj és akkor talán visszatérsz!
2009. júl. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
37%

A világizgalmas. Meg kell találnod azokat a dolgokat benne, amik neked izgalmasak.


Nincsenek katasztrófák... anyád! Mégha igaz is lenne, ennek örülnöd kellene. De nézz csak szét az interneten. Több katasztrófáról hallunk, mint eddig valaha... hála a keselyű médiának.


Az Alkonyattól ne várj izgalmakat... Elkényeztetett Tinik Bibliája is lehetne a neve, az író csak a tini gyerekek szüleinek a pénzére hajt.


Én hiszek a misztikus lényekben, de nem kell mindenütt őket keresni, és ráerőltetni őket mindenkire.


Te vagy unalmas és a barátaid. Gyilkos fókák... amúgy mit szívsz?


Ne aggódj, csak egy elkényeztetett kis tini vagy. Vagy öngyilkos leszel (ami mindenkinek jobb lenne) vagy felnősz és rájössz, hogy hülye vagy. Választhatsz.

2009. júl. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
81%
Az a gond hogy téged védnek még a szüleid. Megkapsz tőlük mindent, és te nyavalyogsz, hogy nem izgi. Ha naponta kéne az önfenntartásért küzdeni, miközben a 7-es buszon kb évente kétszer próbálnak kirabolni ( sokszor sikerül nekik ), ha a bank már a fejed felől vinné a házad, akkor más lenne a véleményed. Ha a katasztrófák hiánya aggaszt, akkor beteg vagy. Mások halála jó mulatság? Kis esti matiné? Majd ha a te családod hal meg a bankrablásban, a tornádóban, a földrengésben, az árvízben odavész mindened, akkor megtanulod értékelni azt, amit eddig fitymáltál.
2009. júl. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

LEhet h rosszul fogalmaztam bocsy ..


Először is NEM vagyok elkényeztetett tini 2. nem szívok semmit.


Nos én nem háborúra céloztam hanem arra h semmi sincs a világon csak mi és a gondok ha néze tv-t egyből azt hallod h ez meg az a rossz történt.. persze vannak jó dolgog is, de ez nme jó így .


Tudom h ezt sem fogjátok érteni mert eléggé hülyén fogalmazok, de lécci próbáljátok meg .

2009. júl. 14. 00:12
 10/26 A kérdező kommentje:
A gyilkos fófák meg csak egypélda volt .. -_-" hülységből csak ez jutott eszembe.....
2009. júl. 14. 00:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!