Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elkezdtek érdekelni a növények...

Elkezdtek érdekelni a növények, természetes szerek. Lehet ebből nagy baj?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött az egész, hogy az interneten rábukkantam arra, hogy a hajnalka virág magja LSA-t tartalmaz, ami hasonló pszichedelikum mint az LSD, csak legális. Először két hétig csak olvasgattam róla, élményeket, tripeket. Aztán vettem a tescoban 120 magot. Bevettem, kipróbáltam, bejött. Semmi bajom nem volt tőlem másnap. Közben olyan dolgok jutottak eszemben, hogy sokkal veszélytelenebb és élvezetesebb mint az alkohol, és az alkohol a legkárosabb drog a világon ami embereket, családokat tesz tönkre. Szépen lassan elkezdtem bele merülni a növények világába, hasonló hatású anyagokat keresve, mint az LSA. Amiket találtam,nehezen beszerezhetőek. Azonban egy sokkal jobb, egészséges dologra bukkantam. A citromfű nagyon relaxáló hatású és milyen jól ellazít, bár nem hallucinogén mint az LSA. Jelenleg ott tartok, hogy pszichedelikus rock zenét hallgatok, szobámban füstölőket, illoóolajokat tartok, valamint mindenféle gyógynövényes teát használok. Ezen kívül terveztem még egy hajnalkázást a hétvégére. Nagyon megfogott a gyógynövények, hallucinogén növények világa viszont nem tudom, lehet ki kéne ebből lépni amíg nem késő? Persze tudom a gyógynövények mint a zsálya, citromfű, kamilla, meg ehhez hasonló dolgokból nem lehet baj, viszont a hallucinogén szerek jobban érdekelnek ezeknél. Vezethet ez olyan komolyabb drogok világához mint pl. Az LSD?

2014. márc. 10. 20:54
 1/7 cli_hlt ***** válasza:
100%

Nézd.


Az érdeklődés maga az soha nem baj. Amit esetleg csinálsz, az lehet veszélyes.


Ennek az ellenszere pedig pont az érdeklődés és az informálódás.


Azt tudom javasolni, hogy alaposan nézz utána mindennek, mielőtt kipróbálod. Kérdezz olyanoktól, akik már próbálták, keress cikkeket.


Az, hogy mit csinálsz, azt te döntöd el, nem pedig "valami oda fog vezetni".


Szabad vagy, és azt teszel amit akarsz. Mindig. Ezzel persze felelősség is jár.


A családokat, embereket, nem az "alkohol teszi tönkre", hanem "emberek teszik MAGUKAT tönkre az alkohollal".


Ugye mekkora különbség?


Az egész elhibázott dorgháborúnak az alapja az, hogy van olyan, hogy egy szer tönkretesz egy embert.


Mintha azt mondanánk, hogy "egy kék Suzuki balesetet okozott". (És néha mondjuk is.) Pedig nem az autó okozta a balesetet, hanem a vezetője.


Az, hogy fogsz-e majd LSD-t használni, azt te magad döntöd el, és nem a hajnalkamag.


Bárhogy is döntesz, előtte tájékozódj.

2014. márc. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bajod lenne belőle. Azért a hallucinogénekkel óvatosan, de ha tudod kontrollálni, azok sem olyan veszélyesek (ellenben nagyon érdekesek :D)
2014. márc. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 cli_hlt ***** válasza:
...vagy inkább: "tudod nem-kontrollálni" ;)
2014. márc. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Aye :D
2014. márc. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az LSD egy szerencsés sorsfordító volt az életemben :)

Rengeteg mindent köszönhetek neki

2014. júl. 17. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Talán már ismered, ha olvasgattál a témában, de ezt az oldalt ajánlom. Őszintén írnak a veszélyekről is, tényszerűek, sok a személyes beszámoló:


[link]

2018. jan. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A személyes véleményem egyébként: ma nem ott lennék, ahol vagyok, ha nem próbáltam volna ki a varázsgombát Amszterdamban. Pozitív értelemben. Persze nem ész nélkül kell nekimenni, tényleg ajánlom a fent belinkelt oldalt.
2018. jan. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!