Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Természetes jelenség az ha...

Természetes jelenség az ha valaki buta? Vagytok ti is így hogy úgy érzitek nem elég az agykapacitásotok ahhoz amit mondanak nektek?

Figyelt kérdés
Félek,hogy csak én vagyok ilyen ritka jelenség, nem vagyok túl okos csaj, és elég nehéz a felfogó képességem (pl alig tudok számolni)... :( vajon fogok kelleni így valakinek?? A pasik az okos nőket szeretik és én meg egyes dolgokhoz hozzá sem tudok szólni, mert egyszerűen nincs véleményem róla. Inkább nem is ismerkedek ezért, mert szerintem csak testileg kihasználnának. Mondjuk nagyon kedves vagyok mindenkivel, és házias is vagyok de nem hiszem hogy ezzel meg lehet tartani egy pasit... Mit gondoltok erról?
2013. jan. 23. 14:08
 1/5 anonim válasza:
100%

Hát nem éppen terméstesen jelenség a butaság.De ne nevezd magad butának! Nem mindenki zseni, én sem..

Olvass sokat,érdekeljenek dolgok..itt az internet, a mai emberek a szabad idejük 90%át a gép előtt töltik (tisztelet a kivételnek) , és ezt az időt nem csak a szenny oldalak nézegetésével lehet eltölteni, hanem rengeteg sok érdekes dolgot lehet olvas, tanulni is.(nem az számít szerintem, hogy milyen okos vagy, itt arra gondolok, hogy ha nem tudsz megoldani egy másodfokú egyenletet ki nem sza..a le?! A műveltég sokkal fontosabb szerintem.)

Azt meg nem hiszem el, hogy nincs véleményed dolgokról.Biztos van, csak nem mered elmondani, kinyilvánítani, pedig nyugodtan megteheted.Szerintem félsz attól, hogy valakinek nem tetszik a véleményed, de az még talán jól is jöhet egy vitához (normális, emberi hangon véghezvitt vitához), sokat lehet belőle tanulni.

2013. jan. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az emberiség egyre butább, semmi gond. manapság már nem sikkes okosnak lenni. lassan visszatér, hogy boszorkánynak nyilvánítsák az okos nőket.
2013. jan. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
már eleve az a dolog, hogy feltetted magadnak ezt a kérdést, feltételez némi intelligenciát. nem hiszem, hogy butább lennél az átlagnál.
2013. jan. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi! most kaptam tőletek egy kis önbizalmat! puszi mindenkinek!
2013. jan. 24. 22:37
 5/5 anonim válasza:

Az,hogy nincs véleményed inkább arra utal,hogy nem vagy elég tájékozott,olvass,művelődj többet és akkor már több dologról lesz véleményed :)

Nekem is ez a problémám amúgy,pedig én vegyésznek tanulok :S

2013. márc. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!