Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » HELP ME?! (bőven lent) 16/fiú

HELP ME?! (bőven lent) 16/fiú

Figyelt kérdés
Már nagyon legem van mindenből, utálom magam, a testem már mindent kipróbáltam de semmi sem sikerült :/ Ráadásul iskola mellett nagyon nehéz főleg hogy mindennap 4 kor érek haza---> egyszer olyan rosszul voltam hogy megvágtam a combomat 22 szer!! Már ott tartok, hogy vagy hánytatni fogom magam vagy vattát fogok enni ! Segítsetek

2014. márc. 11. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez már pszichológiai probléma...

Mi az a minden, amit kipróbáltál? Van, aki nem iskolába jár, hanem késő estig dolgozik és megoldja, jegyzem meg. Most nem kötözködésből, tudom én, hogy kegyetlenül nehéz tud lenni... S nem tudhatjuk, nincs-e esetleg olyan fizikai betegséged, ami gátol.


De a tested, aki igazán nem tehet semmiről, megpróbál életben maradni s a szolgálatodra tenni, jobb bánásmódot érdemel, mint a bántást. Oké, van fogalmam a lelki mozgatórugókról, de azért nekem, akiben brutálisan erős önvédelem van (nem tudom megvágni magam, ha kellene se, sose tudnék otthon vércukrot mérni) s fontos az egészségem, nos, nekem nagyon szomorú és furcsa, hogy valaki direkt bántja önmagát, bármit is cserél a testi és lelki fájdalmai között, jól nehéz kijönni belőle.

Nem is tudjuk, mekkora a gond, mekkora a tested, konkrétan miért érzel önutálatot... Mások miatt vagy sem, például... Hogy lehet így segíteni? :(

2014. márc. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kedves előttem szóló, te egy nagyon együtt érző lélek vagy, ami előtt fejet hajtok.


Kérdező: A késsel inkább a szalámit szeleteld b.meg ne a lábad :D A panaszkodást meg az idióta önsajnálatodat azt jobb lesz ha minél előbb befejezed. Az egy zsákutca ami sehova nem vezet.


Szarul nézel ki.? Tegyél érte hogy másképp legyen, túl kényelmes vagy, neked az a bajod. Ó mert te 4-kor érsz haza. Nagy ügy :)


Vizsgáltasd ki magad, vérnyomás, vérkép, tüdő stb. Ha minden rendben van, állj rá a Paleolit diétára, ne vattát zabálj és főleg ne hánytasd magad csak kidobod az értékes tápanyagot amitől még depressziósabb leszel mert vitamin meg aminósav hiányod lesz.


Ötvözd a Paleolit diétát a fegyencedzéssel, 1 éven belül kiütöd a falból a téglát. ha kell a Fegyencedzéses könyv, csak egy szavadba kerül és küldöm privibe.

Indulj meg egy irányba, csak 16 éves vagy, előtted az élet :)

hali

2014. márc. 12. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Csak,hogy érezd a különbséget: én reggel 6-tól 18.30- ig dolgozok egy darab fél órás szünettel (fizika munka)... minden második hétvégén,szombat,vasárnap is meló... Mégis megoldom az edzést és a főzést.
2014. márc. 12. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én párom reggel 6-kor indul munkába és sokszor 10-kor ér haza. Mégis van benne életkedv és rengeteg cél. Ne agyalj. Csináld azt, amit magadtól is tudod csinálnod kéne. Hasznos dolgokat. Alkoss, teremts. Ezért születtél végső soron...
2014. márc. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ajánlok neked egy személyt. A youtube-on Szefistudio felhasználónév alatt található egy sorozat Szefilógus címmel. Egy magyarországon fiatalabbak körében híres fiú beszél a saját sorsáról és ad hasznos tanácsokat az élethez. Én láttam pár videóját, nagyon igaz és megható. Egy zseni a srác és nagyon jó emberismerő. Keresgélj a videói között, téged érintő témákat és nézd meg őket. A világ és az élet egyáltalán nem olyan rossz, mint ahogy azt az ember ilyenkor látja. Nagyon remélem, hogy valamennyire tudtam segíteni. A legjobbakat és kitartás! https://www.youtube.com/watch?v=Y1s4byItH7E
2014. márc. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!