Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tehetek, ha alapból...

Mit tehetek, ha alapból gyenge a jellemem?

Figyelt kérdés

Egyes szitukban nem tudok nemet mondani,mert leblokkolok,és olyankor azt sem tudom ki vagyok.Inkább munkahelyen érvényes.Pl:megkérnek valamire ,amit én nem akarok megcsinálni,mégis megteszem vagy nem merek vele konfrontálódni,mert félek a bosszújától(megver,fenyeget stb).

A pszihiáter szerint ilyen vagyok.Szerintetek megtudok változni?Veletek is előfordult már,hogy hagytátok magatokat ugráltatni?


2014. márc. 13. 09:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia, én is pont ilyen vagyok,

próbáltam, hogy azt mondom mindenkinek, hogy gondolkodom és ha nincsenek ők ott akkor tiszta fejjel gondolkodva tudok nemet mondani,

de pl sokat segíthet az is, ha egyszercsak felkészíted magadat lelkileg, hogy most akkor is nemet mondok!

elsőre, másodjára, talán még tizedjére se fog menni, de lehet, hogy 11. alkalommal már mersz nemet mondani :)

remélem sikerül valahogy leküzdened, nagyon nehéz, aki nem éli át nem tudhatja!

2014. márc. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!