Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyetlen dolog van ami hiányzi...

Egyetlen dolog van ami hiányzik az életemből, és még sem merek tenni érte semmit (? )

Figyelt kérdés
Mindenem megvan amire egy másik velem egyidős ember vágyhat, nekem nem kell több, kivéve egyetlen dolog, egy barátnő. Talán (én úgy érzem) lenne is egy lány, nagyon imádom, rettentő aranyos, szép, kedves, olyan amilyenre mindig is vágytam, nem találhatnék jobbat és nem is akarok, nekem csak ő kell. De még sem vagyok képes tenni érte, egyszerűen félek hogy elrontok valamit és akkor vége, és egyébként sincs egy szem önbecsülésem sem, az pedig tuti öngyilkosságba kergetne. Nekem már csak ő kell, de nagyobb a félelem, mivel még sosem volt igazán komoly kapcsolatom, fogalmam sincs hogyan működik a dolog, és egyszerűen nem merek lépni pedig tudom hogy ezt kellene, de nem megy
2013. márc. 11. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Közeledj hozzá, tartsd vele a kapcsolatot és amikor lehetőség adódik, akkor mondd is el neki.

Ha elrontasz valamit és emiatt dob, akkor nem is kellettél neki, viszont ha kellesz neki, akkor megbocsát és segít (sajna ez ritka, de azért néha van).

2013. márc. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hogy lépj az fontos lenne elhívhatod fagyizni sétálni stb...

Viszont az is fontos lenne hogy ne istenítsd ennyire ezt az illetőt mert rosszat tesz. Ő is egy ember nem éri meg hogy ennyire belezúgj amikor még nem is ismered. Előbb lépj szedd össze magad és hívd el akárhova valami közös programot csináljatok (mozi, biciklizés,piknik, túrázás,teázás, kiállítás) én ezt ajánlom. A többit rád bízom.

2013. márc. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ahhoz hogy felszedd, már el is kell felejtened hogy barátnőt akarsz. Tűnj olyannak aki boldog a bőrében, keresd fel néha a csajt, udvariasan valami értelmes közös programra hívd magaddal: jégkorizás, séta valami ismeretlen helyen, feledkezz bele a beszélgetésbe, mintha valami haveroddal társalognál.

Utána pedig állj elé, nézz rá, és mond el hogy jól érzed magad ha a közeledben van, és szeretnél tőle többet.

Fontos!

Ettől jobban ne öntsd ki először a szíved, ennyi kell, minden nő értékeli ha őszinték vagyunk, de többet ne.


Ahogy írtad baráti a kapcsolatotok, ez kicsit baj, mert a nők nagy része hiszi hogy lehet barátság ff és nő közt, és lehet hogy Ő a fent említett mondaton meglepődik.

Sebaj! Kicsit legyél új mostantól, rázd gatyába magad, és légy FÉRFI!

Milyen egy férfi? Hát az nem esik seggre egyetlen nőtől sem, mert tudja, hogy kap. Határozott, tudja hogy Ő irányítja a csajt és nem fordítva. Férfiként beszél, nem: 'puszika', 'lávcsi'... Kicsit elérhetetlen. Bátor. Dobd be magad, mutasd meg neki hogy Te egy eszméletlen jó pasi vagy, és kicsit húzd vissza a madzagot, ne lehessen téged azonnal megkapni, FŐLEG ne kínáld tálcán magad.

A külső sem igazán lényeg.

A lényeg, hogy tudjad kezelni azt a csajt, egy NŐ sem akar barátnőt látni egy pasiban, de megtévesztően folyamat azon munkálkodik hogy azzá változtassa, és ha sikerül neki, vége a kapcsolatnak.

Mit kell tudni az ilyen rettentő szép és kedves teremtésekről? Hát el kell szomorítsalak barátom, azt hogy igen sűrűn rápróbálnak a pasik (nem úgy mint fordítva), szóval neki természetes hogy sokan a szelet csapják minden általános formában, csajok ezt megszokják, ha ezt teszed, beálltál a sorba a többi 100 közé és nem sok esély hogy Ő pont téged választ.

Amikor már tudja hogy Te is a szívére pályázol, felveszi a pajzsot feléd is, és a "gyere, meghívlak egy kólára" szöveg már nem lesz nyerő. Ha a falon keresztül nem, hát belülről támadunk! Kérd ki a véleményét főzésben, és mutasd azt, hogy oké, legközelebb már nem lesz szükség Őrá.

Fejezd ki a szexualitásod!!! Ez nagyon fontos, enélkül nem lesz semmi. Valami módon csempéssz szexel kapcsolatos dolgokat a beszélgetésbe, (sok pasi ezt sem meri). Ha kihívóan öltözik, megjegyezheted hogy "micsoda mellek"...

Nyalj bele egy fagyiba és mond: "most elképzeltem hogy ez te vagy"... Ilyenek, ettől pirulni fog és nem biztos hogy kellemesen reagál de ez a látszat! Valójában le van döbbenve, hogy micsoda pasi ez, még ezt is megmeri mondani...

Ne dicsérd fel az égig, tegyük fel, azt mondod: szép vagy. Ezzel emeltél az egóján 1 métert. Erre Ő mondja: Te is. Ő pedig a Tiéden 20 centit.

Ha randi van, Te mondod meg az időpontot, határozottan. Max választhat 2 időpontból, amiket már eldöntöttél. Légy pasi, döntsd el, hova viszed, határozottan.

Amikor először kettőtökről beszélsz, fogd meg a kezét, simogasd, érj hozzá ahová csak lehet, a karjához is, ez felfűti annyira, hogy nem fogja visszautasítani a ha fogod és megcsókolod.

Tapasztalatból mondom, működik.

Remélem segítettem :)

2013. márc. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!