Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 20 évesen kimaradt minden az...

20 évesen kimaradt minden az életemből, gondolok most itt a csajozásra, bulikra, haverkodásra meg minden jóról. Szerintetek is jobban járok ha felkötöm magamat mert a szülei csak ezt mondják nekem?

Figyelt kérdés

2014. márc. 14. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:

A szüleid azt mondják,hogy kösd fel magad? Szép...

20 évesen semmi sincs veszve. Ha 40 éves lennél,megértenélek. Akarsz változtatni? Ha igen,akkor rajta,ha meg nem,akkor ne sírj!

2014. márc. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

EMBER NORMÁLIS? ezért meghalni ? NE TEDD !


Nem baj az ha kimaradt minden ilyenkor azt mond a szülöknek,hogy "nos család nem volt csajom nem vagyok nemi beteg nem buliztam nem drogozok,nem alkoholizálok ha baj adjá zsét és veszek 1 r*bit és továbbá adjá pénzt drogra "


Ennyi !

2014. márc. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
NEEEEEEE TEDD!
2014. márc. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Figyelj. Én is így voltam sokáig. 26 évesen lett először barátnőm, aztán már szinte minden jött magától.


Ne hagyd el magad. A szüleidet meg sza rd le, egyszer úgyis elmész otthonról.

2014. márc. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Szerintem egyáltalán nem ház, hogy nem volt barátnőd vagy ilyesmi, sok 20 körüli srácot ismerek, akinek még nem volt. Bulikat be lehet még pótolni :) Lehet nem is baj, hogy még nem kezdtél el...én úgy 15-16 évesen kezdtem el bulizni (vagyis akkor inkább még csak bálokba járni), de volt h már azt éreztem h meguntam az egészet, és többre értékelek egy összeülős és beszélgetős estét.

20/L

2014. márc. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem szabad 20 évesen nem maradtál le semmiről még nyugodtan neki vághatsz. :D
2014. márc. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöma tanácsokat
2014. márc. 15. 08:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Én 25 vagyok ez alatt 1 batárnőm volt ősz.

Buliba évente max 2X megyek és a haverjaimból sincs sok még se kötném fel magam.


Ja és közöld az ostoba szüleiddel h örüljenek h nem vagy se AIDS-es se apuka mer ismerek olyat akivel ez előfordult.

Ez egy tipikus hülyeség h nincs szex pia meg buli akkor nem is v ember.

Pedig ha tudnád hányan tesznek erre.

Gondolom a szüleid egyszerű munkások, szakmunkások.

Ja és nem nézem le őket csak tod az alacsony iskolai végzettséggel együtt jár a szűk látás kör is.

2014. márc. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem is kimaradt. De nálam tudatosan marad ki, mert nem szeretem és nem vonzanak az ilyen helyek, meg társaságok.
2014. márc. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!