Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek lesz ez még jobb?...

Szerintetek lesz ez még jobb? (az életem)

Figyelt kérdés
24 éves vagyok. 21 éves koromig - amíg be nem fejeztem a sulit - minden rendben volt az életemmel. Életem első munkahelyén aztán megkaptam a legnagyobb pofont az élettől. Röviden annyit mondanék, hogy fizikailag bántott valaki. Azóta szó szerint csak vagyok. Néha örülök a napnak, de néha utálom az összes embert, aki szembe jön velem az utcán. Most normális munkám van, de a kollégáim semmit nem tudnak a múltamról, azt hiszik, hogy csak egy hülye kis fiatal p.csa vagyok, akinek be lehet szólogatni. Nem mondtam el nekik, hogy mi történt velem. A párkapcsolataim siralmasak voltak az eset óta, igazán senkivel nem kerültem komolyabb érzelmi kapcsolatba. 3 évig csak tengődtem, aztán belépett az életembe egy ffi, akibe lassan beleszerettem. Igaz, sejtettem, hogy inkább csak barátként tekint rám, de én mégis szerelmes voltam belé. Ő volt az egyetlen férfi azóta, mióta elvesztettem a bizalmam bennük, de most eltűnt az életemből és már soha nem tér vissza. Ez biztos. Túlélem, mert tudom, hogy volt már sokkal rosszabb is az életem, de nem látom a fényt az alagút végén. A legrosszabb, hogy mindenki azt hiszi, hogy azt hiszik az emberek, hogy én tehetek arról, hogy nincs senkim. Pedig csak annyi, hogy senkit nem tudok közel engedni magamhoz... Mit mondtok? Van még esélyem?
2009. dec. 14. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia

Biztos ,hogy van esélyed!

Én 19 éves férfi vagyok és nekem is az a bajom ,hogy bezárkóztam nem engedek magamhoz közel csak nagyon kevés embert lányokkal nehézkesen ismerkedek sajnos.

Szerintem menj el egy pszichológushoz ő neki ez a szakmája ,hogy az emberek elmondják a bajaikat és ezt segítsék feldolgozni neked.Talán a munkatársaid is lecsillapodnának ha megtudnák mitörtént az előző munkahelyen lehet ,hogy még segítenének is újra a régi kerékvágásba kerülni.

Mindig van remény ezt tudnod kell 24 éves vagy fiatal életre való nő!

Csak bízni tudok benne ,hogy megoldódik a problémád.

2009. dec. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem te egy nagyon aranyos kis csaj lehetsz,de ehez a kérdéshez még túl fiatal vagy4 24-évesen persze hogy lesz jobbis!!(Love.hu)
2009. dec. 15. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Nagyon jól ismerem az érzéseket, amiket itt leírtál, de egyszerűen elmúlik. Vagy leaglábbis nem szabad figyelni rájuk!!

Én drukkolok neked!

2009. dec. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Miért mégis ki tehet róla? Neked kell feldolgoznod (bér attól függ hogy bántottak) nem másnak! Más csak segíteni tud, nem elkezdeni helyetted. Ez nem is logikus, hogy történt valaki és akkor többet nem engedek magamhoz közel senkit. Hiszen bántani akkor is tudnak! Főleg ha olyan bántott aki nem áll hozzád közel. Nem ezzel kell megelőzni. Egyáltalán tettél valamit? Vagy csak eljöttél onnan?

Bocsi ha esetleg kicsit durva vagyok de néha jót tesz ha felráz valaki.

2009. dec. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tudom miylen ez ,de nekem még nem volt pasim..csak a gondolkodásmódodat értem,van olyan családtagod vagy barátod aki szívesen meghallgat? nekem sajnos az sincs ,nem értik meg,hogy nem sajnáltatni akarom magam ,ha panaszkodok ,hanem,hogy segítsenek..megértelek...14/l
2009. dec. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az egész történetet talán egy ember tudja. Nem akartam fájdalmat okozni vele a hozzám közel állóknak - sem a szüleimnek, sem testvéreknek. Észrevették, hogy összezuhantam és eljöttem a munkahelyről. Nem vagyok képes senkinek beszélni róla, csak egyszer meséltem el jó néhány pohár ital után egy embernek. :( Barátnőm azt mondja, hogy nyissam ki a szemem és lássam meg a lehetőségeket, csak történjen valami, mert rossz végignézni. Ettől függetlenül van bennem egy fal. 2010-re ez lesz a fogadalmam. Új életet szeretnék és lezárni a múltat. Valaki kérdezte, hogy mennyire bántottak: fizikailag is. :(
2009. dec. 15. 21:00
 7/11 anonim ***** válasza:
nőt bántani szégyenletes dolog, vesszen a férgese. Hát ahogy leírtad a dolgokat, nem vagy valami jó passzban, innen már csak arra törkedj, hogy az életviteled felfele haladjon. Próbálj meg egy jó kapcsolatot kialakítani valakivel, mert ő fogja adni a biztonságot és a fix pontot az életedben. Csak ügyesen :) 23/F
2009. dec. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát én nem akarok belemenni abba,h téged miért bántottak a munkahelyeden,ki,hogyan,és tettél-e vmit,h megbüntessék az illetőt...ami történt,+történt.sajnos , megnemtörténté nem tudod tenni,de sztem jobban tennéd ha doki segítségét kérnéd h feldolgozhasd.
2009. dec. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sztem nem neked kellene így gyötrődnie hanem annak aki bántott. Azt sem értem h miért piszkálnak téged,m biztos látják h szomorú vagy,milyen munkahelyen dolgozol, nehezen kapnál másikat? Persze gondolom nem akarod még magad álláskereséssel is terhelni.
2009. dec. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Remélem fogsz tudni találni magadnak egy nagyon rendes srácot aki sokat törődik veled és nagyon szeret! De ehhez az kell h te is kicsit rendbejöjj lelkileg! Sok sikert!
2009. dec. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!