Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Önismereti kérdések

A kérdés

Miért vagyok ilyen szerencsétlen? Munkahelyen is csak piszkálnak néha dolgozok elég jól máskor alig :D Itthon is csak csesztetnek mindig kicsit már uncsi -. - azt mondják én nekem van elviselhetetlen természetem :D

Hogyan változtathatnék ezen hogy ne utáljanak és ne legyek lusta meló közben meg amúgy se :D

2014. márc. 14. 23:10  Privát üzenet  

A válaszok
Tanulj spiritualizmust tesó

A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2014. márc. 14. 23:17 Privát üzenet
A nemlustaság akaraterő kérdése. A piszkálódást meg ne hagyd mert csak folytatni fogják. Szólj vissza valami keményet.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2014. márc. 14. 23:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Elviselhetetlen a személyiségem, mit tudnék vele tenni, hogy változtassam meg?
Folyamatosan szerencsétlen vagyok, már depressziós vagyok tőle, hogy változtathatnék ezen?
Miért vagyok ennyire elviselhetetlen?
Csak én vagyok ilyen szerencsétlen?
Létezik valami ingyenes önsajnáló kör, ahol a társadalom legszánalmasabb tagjai élőben is találkozhatnának?
Mért van az hogy minden fontos lépésemet elszúrom. és mindig utólag jövök rá hogy hogyan kellett volna csinálni?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Önismereti kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!