Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 15 évesen 159 centi vagyok....

15 évesen 159 centi vagyok. Most ássam el magam?

Figyelt kérdés
Nyáron mértek engem és 162 centi voltam. Nagyon zavart, hogy ekkora vagyok. Ma voltunk orvosnál és megkértem, hogy mérjen meg, hátha legalább egy kicsit nőttem. Erre 159 centi vagyok... És mivel cipőben voltam, ha az mondjuk + 2 centi, akkor 157. A húgom egy évvel fiatalabb nálam és magasabb! Nagyon zavar, hogy ilyen kicsi vagyok, mit tehetnék ez ellen?
2014. márc. 21. 15:02
1 2
 1/11 anonim válasza:
2014. márc. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány? Ha lány, akkor ez előny. Ha fiú, akkor meg nem feltétlenül végzetes. Rengeteg alacsony, sikeres férfi van. Napóleontól politikusokon át sztár színészekig.
2014. márc. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Szia.Ne zavaron ilyesmi.Sokan az alacsony testalkatúakra buknak.Úgyhogy ez párkapcsolat szempontjából akár előny

is lehet.

Hidd el lesznek ettől nagyobb paráid is az életben.

2014. márc. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és köszönöm szépen :)
2014. márc. 21. 15:07
 5/11 anonim válasza:

24 vagyok, általános óta a 164-en ragadtam, ne aggódj :)

Ha lány vagy, semmi gáz a magassággal. Ha fiú vagy, akkor se aggódj, mert még fogsz nyúlni :)


L24

2014. márc. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
SZerintem nem gond, legfeljebb aranyosnak fognak titulálni, amíg élsz.
2014. márc. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Szergej55 ***** válasza:
0%
ASD el magad.
2014. márc. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

2-es, miért lenne előny egy lánynál h alacsony? :D Egyáltalán nem előny, de nem is hátrány, az max csak fiúnál.

Amúgy nem értem ez a kérdés hogy jön a szerelem/szex témakörhöz, de ha ettől jobb neked akkor ásd el magad, amúgy sem kell neked nagy gödör XD

2014. márc. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én 15 évesen 148 cm vagyok.
2014. márc. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne ásd el magad! A gödörben még alacsonyabbnak fogsz tűnni.


Félretéve a viccet, ki nem szereti a szexi, alacsony, cuki csajokat? Nos, ha az összes ilyen fiú (és lány?) elfogyna, akkor nyugodtan írj nekem. Oh nálam ez a "félretéve a viccet" stílus?


Igazából nem tudom, hogy milyen problémád lehet ezzel azonkívül, hogy a magasabb polcokról nem tudod levenni a befőtteket. Én 191 cm vagyok (fiú) és mindig le kell hajolnom, mert a konyhába vezető bejáratnál nagyon alacsony a belmagasság. Már számtalanszor bevertem ott a fejem. Te gond nélkül közlekedhetnél bárhol a házunkban, szóval ha szeretnél hozzánk költözni, csak szólj, és küldöm a címet.

2014. márc. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!