Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rettenetes kisebbségi komplexu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rettenetes kisebbségi komplexust hogyan lehet önerőből legyőzni 30 évesen? Van kiút?

Figyelt kérdés
Nincs barátom, átlagos a munkám és a bérem, átlag alatti autóm van, csak albérletben élek, nem járok szórakozni, nem járok külföldre nyaralni (csak egyedül és csak Velencei-tó vagy Balcsi), nem merek lányokat megszólítani, mert átlag alatti kissé a külsőm (totál igényes vagyok, jó ruha, parfüm, de ugye ez kevés, mert a genetika dönt, pl kopaszodom picit), totál átlagos a magasságom is. Átlagos egyetemet végeztem, nem orvosit vagy már pénzömlesztő szakmát adó iskolát.Önbizalmam hihetetlenül nullán áll, nincs jó beszélőkém. A csendes terrort rólam mintázták (ugy eze is genetika, nem mindenkinek fejlett a beszédközpontja az agyban, akkor meg hiába vergődsz). Még sorolhatnám. Van kiút önerőből vagy már elkéstem és felesleges élni? Nem mentegető válaszok kellenek, hogy igenis jóra fordul a sorsod (a ba.zást)és lesz párod. Hanem tippeket kérnék, az igazat, hogy húzzam le magamat a klotyón vagy váltsak megyét (most Szabolcs), munkát, vagy rögtön országot?
2014. márc. 17. 19:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Van autód,albérleted,átlagos fizetésed.A mai 30asok 80%-ának ez nincs meg.Szóval szedd össze magad és használj vmi hajnövesztőt.
2014. márc. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Mindenképpen válts környezetet, akár megyét, akár országot!

Egy új környezet csodákra képes!

2014. márc. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Az emberek nagy része külsőleg átlagos. Nincs ezzel semmi gond, az ápoltság a lényeg.

Az már pozitív, hogy önálló vagy, van munkád, van autód. Ez sok 30 évesnek nincs és nem is tesznek érte semmit sem.

Szerintem társkeresőn próbálj ismerkedni. Lányok között is sokan vannak, akik önbizalom hiányosan, nem olyan nagy dumások. Biztosan találsz valakit csak kitartás kell.

Egy ismerősöm majdnem 40 férfival találkozott, aztán már úgy ment el a találkozóra, hogy biztos nem lesz ez is egy nagy csalódás lesz. Na akkor találkozott a jövendőbeli férjével :)

2014. márc. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Csak ugye itt van munkahelyem. Ha most váltok, akkor 1-2 évig még találok munkát vegyészként, addig felkopik az állam. Ez egy ördögi kör, ezért félnék tőle.
2014. márc. 17. 20:10
 5/16 A kérdező kommentje:
Ne!!!!!! Ne és ne! Csak a társkeresőt ne mondjátok. 50 lányból 2 szokott válaszolni (azok is 200+ kilométer messziről), pedig előnyösek a fotók és jó az adatlap. Ott furák a lányok. Nagyon. Nem ismerkedni akar a 95%-uk, ezt tapasztalom és olvasom mindenhol. Valami mást.
2014. márc. 17. 20:12
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha beszélsz vmi idegen nyelvet,akkor kezdj el kutatkodni egy másik országban vegyész munkákra...add be a pályázatot,és hátha történik valami!
2014. márc. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Most hogy jön ide a külföld?

Szerintem aki itthon a saját nyelvén nem mer nagyon kommunikálni, az nem fog megtáltosodni egy idegen helyen, ahol idegen nyelven kell megszólalnia.

Én is társkeresőztem és valóban társat kerestem. Inkább a férfiak kerestek valami mást :)

2014. márc. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mennék, de most ha mindenki elmenekül itthonról, akkor ez jobb lesz az országnak, ha romba fog dőlni hamarosan? Amúgy mennék, de csak középfokúm van, az is megkopott kissé.
2014. márc. 17. 20:15
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem, én tényleg párt kerestem 2 éven át társkeresőn. De valami extrát várnak ott a lányok, még a nem beszélő kisegér lányok is. Ha kiderül, hogy nem dumálom ki a bugyijából, akkor ők is sírva menekültek. Mintha ez valami átok lenne, amit nem lehet megváltoztatni. Ez a beszéd és olyan, mint az intelligencia, lehet kicsit fejleszgetni, de soha nem leszel nagydumás, tudós.
2014. márc. 17. 20:18
 10/16 anonim ***** válasza:

szerintem nem az a megoldás, hogy rögtön külföldre kell menekülni, és akkor ott majd minden magától rendbejön. mert nem jön rendbe, mert nem a környezeten múlik, vagy nem csak a környezeten múlik. sőt egy teljesen idegen környezetben még olyan nehézségekkel is szembetalálja magát az ember, ami otthoni környezetben fel sem merül, és rengeteg plusz energiába kerül a megoldása. Ha otthon, anyanyelvi környezetben sincsenek barátok, akkor hogy legyenek egy teljesen idegen környezetben, ahol senkit sem ismer az illető?

ráadásul ha valami van, na akkor tényleg nem számíthat senkire az ember. főleg, ha antiszociális, és nem tud új baráti kapcsolatokat kialakítani.


Én a helyedben, kérdező, őszintén szólva pszichológushoz fordulnék. De nem egy random pszichológushoz, mert rengeteg a hülye, és csak éveket veszítenél a semmire, hanem energiát fektetnék abba, hogy feltérképezzem a módszereket, és ha megtaláltam azt, ami nekem szerintem segíthet (az ember valahogy ráérez), akkor megkeresném az egyik legjobb szakembert, aki az adott szakterülethez ért. és ha egy idő után nem látod, hogy beválik, akkor nyugodtan keress másikat. Lényeg, hogy érezd a haladást, mert csak akkor van haladás, ha érzed is. Ha nem érzed, akkor nincsen.


30 évesen még nem késtél le semmiről, főleg, hogy férfi vagy. Ráadásul, amit itt leírsz, az egyáltalán nem gáz, teljesen jól állsz, magyar viszonylatban főleg.


A társkeresőt én sem javaslom, az szerintem nem egy normális dolog.


Nem írtad, hogy sportolsz-e, mert a kisportolt testalkat az nagyot tud dobni egy férfin, nagyon nagyot méghozzá. Ráadásul agyban is eléggé rendbe tud tenni a rendszeres sport.


Nem tudom, ha valaki ennyire úgy érzi, hogy nullán áll,holott jobban áll, mint a legtöbb 30 éves, akkor ott tényleg szakember kell, és ezt nem kell szégyellni, mert sokaknak kéne. A lényeg, hogy ha tenni akarsz magadért, és teszel is, hogy jobb legyen, az már egy jó útvonal.

2014. márc. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!