Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelenthet ezek az álmok?

Mit jelenthet ezek az álmok?

Figyelt kérdés
Elég bizarr álmaim vannak mostanában.Nemrég azt álmodtam hogy kukacokat kellett kiszednem az arcomból a bőröm alól szikével..Most meg azt hogy a bal kezemen lévő gyűrűsujjamat direkt levágtam,de fogalmam sincsen miért vannak ilyen álmaim.Semmi horrorisztikusat nem nézek,hogy ilyesmiről álmodjak..Mit jelenthetnek?

2014. márc. 21. 21:52
 1/3 bianka2002 07 válasza:
én szerintem tudom mi a baj minden álom egy jel asszem szi nte mindig úgy van hogy ami jó álom rosszat jelent ami rossz álom az meg jót szóval nem kell izglni mert lehet történik veled valami jó amikor velem volt ilyen akkor velem se roszz dolog történt reélem ezzel picit segítettem
2014. márc. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Halvány lövésünk sincs. De az biztos, hogy az álmodó tudja a legjobban megfejteni az álmát. Valamiféle eltávolítás, valamitől/valakitől való elválás, megszabadulás lehet benne. Hm?
2014. márc. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam,de nincs ilyen személy az életemben
2014. márc. 24. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!