Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Rengeteg olyan gondolatom van...

Rengeteg olyan gondolatom van (illetve álmok) amiben mindenféle baleset ér engem/családom/barátaimat, ezt mit jelent? Mit csináljak hogy ne legyenek ezek?

Figyelt kérdés
Tökre elvagyok veszve emiatt..
2013. júl. 11. 12:50
 1/1 anonim válasza:

Szerintem nem jelent semmit sem, mondjuk én nem hiszek az ilyesmikben. Nekem is volt egy időszakom amikor minden este azt álmodtam hogy betörnek hozzánk, húgomat elrabolják, mama meghal, anyát szintén elrabolják stb... (na meg persze volt hogy engem is, bár ilyenkor általában én vagyok a "megmentő", kivéve ha idő előtt kelek fel :D)


Ez kb 2-3 éve volt és még mindig nem történt semmi sem, mindannyian élünk és semmi bajunk. Az ilyesminek nem kell nagy feneket keríteni,csak szimplán rosszul alszol valami miatt. Lefekvés előtt próbálj szép gondolatokra gondolni, akkor nagy valószínűséggel elkerülöd az ilyen álmokat. Ha tovább görcsölsz azon, hogy nem akarod hogy ehhez hasonló álmaid legyenek, akkor csak rátetézel és megint így fog telni az estéd. :)

2013. júl. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!