Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nevetnek ki mindig?

Miért nevetnek ki mindig?

Figyelt kérdés

Bármit csinálok röhögnek rajtam, képesek a járásomba is belekötni, abba is hogy hogyan áll a hajam, milyen arcot vágok, hogy beszélek stb. Például ha egy hete láttak az utcán sétálni abba is képesek belekötni, hogy á de menőn sétáltál.

Sokszor volt már hogy kiröhögtek azért is mert visszaszóltam.

Pl: "hát figyeld már, azt monda ez a kis fsz, hogy ne legyek kemény vele..." közbe telipofával röhög. Sokan ezt csinálják.

Egy másik gyerek mond valami értelmetlenet, semmi reakció nincs rá, jófej. De ha én hülyeségből mondok valami baromságot, rögtön az lesz hogy milyen fogyatékos vagyok, hogy nézek ki stb.

Az a baj, hogy ilyeneken képes vagyok napokig elgondolkozni, hogy most miért röhögtek ki, ez egész iskola gyökérnek tart-e, a hátam mögött kibeszélnek-e. Mások véleményére támaszkodok, valamiért magamra veszek mindent, érzékeny.

Lehet, hogy az a baj, hogy elég visszahúzódó vagyok és furcsa az ha megszólalok, nemtudom.


2014. márc. 23. 00:58
 1/6 anonim válasza:
Előszőr is hány éves vagy?:) Másodszor volna egy kérdésem hogy neked milyen a testalkatod? 1 kicsit vékonyabb, tömzsibb vagy izmosabb vagy esetleg teljesen normális? Én 15 éves vagyok, izmosabb fajta nekem nincs ilyen problémám de egyik osztálytársam szintén ilyen visszahúzódó őt is szokták a hátamögött csúfolni, kiröhögni meg van amikor úgy mondják hogy direkt ő is hallja. Én nem ítélem el az ilyeneket akik visszahúzódók egy kicsit.
2014. márc. 23. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
legyél egy kicsit határozottabb állj ki magadért a beszólásokat nem kell mindig magadra venni vissza kell vágni mert ha nem szolsz vissza semmit vagy hagyod hogy rádszáljanak akkor egy hamar nem fognak leszállni rólad
2014. márc. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
ne foglalkozz velük,próbáld kicsit megemelni az orrod,és legyen önbizalmad.
2014. márc. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Elég vékony a testalkatom és alacsony vagyok, az iskolában nincsenek barátaim mert egyszerűen nem az én társaságom, ezért magamat utálom mert nem tuti hogy velem van a gond, azért nevetnek.

Azt is bírom hogy van más csendesebb gyerek is arra nem szállnak rá.

18/F

2014. márc. 23. 09:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen barmok pontosan azt akarják elérni, hogy utáld magad, ne hagyd.Az iskola csak egy kényszertársaság ahol néha megesik, hogy egyetlen havert sem találsz.Én jól elvagyok a többiekkel de úgymond az "igazi" életben nem szívesen lógnék velük.
2014. márc. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem akik visszahúzódóbbak, azokat alapjáraton jobban támadják, mint a közvetlenebb, nyíltabb személyiségeket. Ne feltétlenül magadban keresd a hibát, nem hiszem, hogy veled lenne baj. Azt írod, próbálsz hülyéskedni, nevetgélni a társaiddal. Ez azt jelenti, hogy próbálsz beilleszkedni, próbálod elfogadtatni magad. Ha ezt mások nem értékelik, akkor egyszerűen ne foglalkozz velük. Nem mindenki nagyhangú és központi ember, ez egyáltalán nem probléma. A tesóm 12éves, fiú, és ennek ellenére hasonló problémákkal küzd. Kicsit teltebb testalkatú, csendes, jólelkű, és nagyon naiv, ezt sajna eléggé kihasználják a társai. Sokan úgy akarnak érvényesülni, hogy megpróbálják elnyomni és nyilvánosan bántani azt, akiről tudják, hogy megtehetik vele. Ne hagyd magad, semmivel sem vagy kevesebb!:)
2014. ápr. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!