Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nevetnek ki az emberek?

Miért nevetnek ki az emberek?

Figyelt kérdés

Már unom egy kicsit, hogy megyek valamerre a városban és mindenki rajtam röhög.

Általában jó messzire el is kerülök minden embert, meg úgy megyek, hogy ne találkozzak semmilyen idióta hordával, de

van, hogy nem tudom őket elkerülni s akkor jönnek valami cigányok és hangosan elkezdenek röhögni rajtam :(

Pedig én doglozom, meg segítek szüleimnek is így van, hogy nem alszok éjszakákat s ezért elég sötét karikás lesz a szemem, de ezért kiröhögni? vagy mért?

Egyáltalán mióta szokás idegeneket kiröhögni az utcán, ráadásul, ha látnátok azt a sok szakadt nomád gcit, hát rajtuk is lenne min nevetni.


Csak az a baj, hogy közbe meg az önbizalmammal sincs valami rendben s ilyenek után úgy a Dunába ugranék :S Selejtes szr vagyok. Lassan, ha egy élesebb hangot hallok már 'félek', ha röhögnek vagy ordítanak akkor is :(

Ja meg van, hogy lányok is kiröhögnek hangosan, pedig volt már, hogy tetszettem lányoknak, most akkor ez mi?

Én nem akarok egy ilyen szrban élni, nem akarom, hogy engem vagy bárki mást kinevessenek, de sokat nem lehet tenni ez ellen és lassan már darabokban a szívem. Talán,ha kimennék az utcára

és lemészárolnám ezt az összes csökött agyút... Hiszen tökmind1, nagyrészük meg is érdemelné.. Pár golyó az agyba azt meglátjuk ki nevet a végén...

Persze ezt nem teszem meg, de kicsit vicces ez a csapda amiben vagyok. Megölöm magam = degenerált. Lemészárlok egy tucat fiatalt = degenerált. Én már csak veszthetek.


Meg még az emberek hazugásgait utálom, meg a családom, hogy 'jaj hasonlítok egy sztárra is' aha persze, csak azokat nem szokták kiröhögni.

Meg sok álszent ember, akik 'barátnak' tartják magukat...persze ők is azér jól kiröhögnek...Még szerencse, hogy az összessel megszakítottam a kapcsolatot..


Már lassan utálok mindent és mindenkit :( Pedig...váá.. leszrom, tragédia ez az egész, aztán meg néz a sok hülye fsz, hogy 16 évesen mér tesz valaki öngyilkossági kísérlet.

Meg sok beteg ember akikről hallok, akik vágdossák magukat, vagy akármi... Mindenki depressziós, de ez csoda? Nem hiszem, ilyen kiüresedett szr lelkületű emberek között

mindenki ugyan olyanná válik idő után...


Azért van néhány dolog amiben jó vagyok, de ilyen esetek után mikor így kb a mélybe dobnak (mikor pl családod elött kiröhögnek, hát azt nem ajánlom senkinek)

krvára elszáll az erőm, hogy csináljak valamit :'( még az életkedvem is elmegy.


Legalább az állatok rendesek, bár amúgy azok is csak otthon kis cukimuki kedvencnek tartva, vadonban ők is elvesztik ezt az ember által rájuk ruházott 'tisztaságot' :(


2012. jan. 24. 19:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
47%

hűűűha! ez aztán..


szerintem megvan az oka! mert túl sokat magyarázol, azt hiszed mesemondó vagy és túl sok a felesleges duma...de lehet h te vagy szundi a hét törpéből.

2012. jan. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Persze kedves első, még szúrj párat a lelkembe, nincs még rajta elég seb.
2012. jan. 24. 19:50
 3/26 anonim ***** válasza:
48%

első vok!!!


nem értettél meg!!


nem biztos h a külsőddel van a gond, szerintem a gondolkodásmódod, és amikor elkezdesz beszélni az a gond. amíg nem kezdesz el beszélni addig lehet h minden jó!

2012. jan. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy idegenek is kiröhögnek :(
2012. jan. 24. 19:52
 5/26 anonim ***** válasza:
ha gondolod tegyél fel egy képet és azonnal kiderül h mi a gond...
2012. jan. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
1x már küldtem szét képet pár embernek, nem mondtak rosszat rá, de szerintem csak túl jól sikerült a fotó..
2012. jan. 24. 19:54
 7/26 anonim válasza:
100%

1. Csak úgy senkit nem röhögnek ki az utcán( Vicces is lenne.. Ezt egyszerűen nem tudom elképzelni: Nézd! Ott egy ember... hahaha...(?!) Vagy hogy gondoltad?

2. Ha karikás a szemed azért sem fognak kiröhögni. Egy csomó embernek karikás a szeme... Ez a következő oltári nagy hülyeség.

3. Az is lehet h nem rajtad röhögnek csak beképzeled.

4. Vagy gázul nézel ki kívülről és azért röhögnek. Ezen lehet segíteni!! Úgyhogy ezért ne keseredj el! Ha látlak megmondom mi a szitu..:)

2012. jan. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
tényleg szar helyzetben vagy velem is ez volt. hiába vagy rendes kitöhögnek de ilyenkor kell nekik visszamutatni(persze magadban) hisz te is ember vagy nem egy senki. hülye megoldás de én ezért teszek úgy utcán mintha épp kib**ott mérges lennék összehúzott szemmel meg minden mert már elegem volt ebből. tudom h nehéz de szedd össze magad, hiszen megérdemled h jól érezd magad a bőrödben. és tudatosan lépésről lépésre építsd újra önmagad és a bátorságod. sok sikert hozzá:)
2012. jan. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
Ja nem szoktál valami vicces ruhát felvenni? mert azért is kiröhöghetnek...sőt ha ismeretlenek kiröhögnek akkor az csak a külsőd vagy az utcán való viselkedésed miatt lehet!
2012. jan. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg kialudni magadat ,hogy ne legyen karikák a szemed alatt .-Hát elég buták az ilyen emberek akik ezért ki nevetnek másokat. Ne foglakoz velük.
2012. jan. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!