Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez tényleg negatívum a személy...

Ez tényleg negatívum a személyiségemben?

Figyelt kérdés

Valamilyen szinten érzelemmentesen élek, a logika irányítja az életem.

Sokan bunkónak gondolnak, nemtörőmnek.

Ha valaki nem értené mire gondolok, hasonló típusú, beállítottságú, alkatú, személyiségű vagyok (kb. minden téren az életben) mint Bones (Dr. Csont) vagy Sheldon Cooper (Agymenők)



2014. márc. 27. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Robot lennél? :)

Mi a horoszkópod?

2014. márc. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van ennek előnye is, nem veszíted el a fejed, és fontolva haladó vagy, mindent szépen átgondolva mérlegelsz.
2014. márc. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a másik táborban tengetem a napjaimat.


Olyan nincs hogy valami teljes egészében negatív,míg más tulajdonság csak pozitívum,az érzelmek is jól használhatóak az életben és a logika is,de mindegyiknek van hátulütője,ezért létezik az a lerágott csont hogy az embernek minden lehető tulajdonságával élnie kell ami működik benne,a túl erőseket kicsit visszafogni,a gyengéket kicsit előrébb hozni.Az ember ellentétes tulajdonságokkal rendelkezik és szerintem úgy élhet ideális életet ha harmóniába hozza őket.

2014. márc. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

első: rák

második: igen, ez legtöbbször így van :D


igen, én vagyok a legújabb feljeszlésű robot, készítem a klónokat... :DD

2014. márc. 27. 17:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Legalább nem hagyod magad megbántani :) Én is inkább logikus vagyok mint érzelgős.
2014. márc. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Háromféle ember van.

Az egyiket a vágyai irányítanak, az esze-logikája csak azért van, hogy a vágyait minél hatékonyabban elérhesse,

A másik az eszére hallgat és belátja, hogy a legtöbb vágynak semmi értelme nincs.

A harmadik pedig a szívére hallgat, és képes szeretni, a szeretet irányítja az életét, ennek rendeli alá a vágyait és a logikát is.

2014. márc. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megérkezett Freud 😊
2014. márc. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!