Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Utálom az emberek többségét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom az emberek többségét, gondolom ez elég erős negatívum a lányok szemében. Ti el tudnátok képzelni kapcsolatot egy ilyen emberrel, vagy inkább ne nagyon hangoztassam?

Figyelt kérdés
2014. márc. 15. 08:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Én is elég antiszociális vagyok.Nem kell reklámozni,mert magányos maradsz.
2014. márc. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Az emberek többségét nem, de a barátaim többségét gyűlölöm, annyira nem zavarna.
2014. márc. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerintem Te magadat utalod es ezt vetited ki a tobbi emberre ,amig ezen nem valtoztatsz nem lesz tartos kapcsolatod . El lehet rejteni egy ideig ,de vegleg soha
2014. márc. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, mert én olyan típus vagyok aki még haragudni se tud sokáig, és az esetleges negatív előítéleteimet is gyorsan feladom. Kellemetlenül érezném magam egy ilyen ember társaságában.
2014. márc. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok!Nincs ezzel gond.
2014. márc. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

2: Akkor miért a barátaid?


3: Elgondolkodtam azon, amit írtál, de szerintem nem utálom magamat, csak irritál az emberek többségének butasága és rosszindulata. 3 éves kapcsolat tartósnak számít?

2014. márc. 15. 09:18
 7/20 anonim ***** válasza:

2 éve van barátnőm és gyűlölöm az emberek többségét. Sok hülye birka...

Nem szereti a csajom, mikor erről beszélek, nem is szoktam csak ha felkúřjáķ az agyam. Szóval ettől még lehet kapcsolatod, de ne hangoztasd. Mondjuk jó pofát se kell vágni mindenhez.

2014. márc. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
mindent meg lehet játszani..
2014. márc. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Barátom is utálja, én se az a fajta ember vagyok aki nyal mindenkinek hogy jóban lehessünk, de azért szeretem a társaságot(értelmesebbiket). Nos, Ő viszont, olyan szinten utálja az emberek nagy többségét, hogyha már egy idős pár megy át a zebrán(már piros lett a gyalogos lámpa) és megyünk kocsival, olyan gyorsan ideges lesz erre, hogy kiabál, hogy haladjanak mi tart eddig, meg ha valakit utál- semmi különösebb ok nélkül, irritálják a bizonyos típusú embrek- nem hajlandó meg lenne vele egy légtérbe ha igen abból mindig balhé lett. :) Szerintem ez már kicsit durva viselkedés, főleg a reakciói...... 18/L
2014. márc. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Én se szeretem az embereket. Az eddigi barátaim is hasonlóak voltak. Volt pár ember akivel jóban voltak, összejártunk, de a többit le se tojták. Jobban szeretem az ilyeneket, mint akik kényszeresen mindenkivel jóban akarnak lenni és emg akarnak felelni.
2014. márc. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!