Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mennyire gáz,...

Szerintetek mennyire gáz, hogy 18 éves léttemre szívesen megnézem a meséket, valamelyiket egyszerűen imádom?

Figyelt kérdés

Ha minimaxon(vagy bármely csatornán) indul valamilyen barbis (nem mindegyiket szeretem), szívesen megnézem, nem is a grafika miatt, hanem egyszerűen imádom a történetet. Nem rég a minimaxon indult az Andersen sorozat, amit gyerekkorom óta imádok. Az olyan nagyon dedós mesék nem érdekelnek, pl nem régen még imádtam a Bibi Blockberg-et, de ma már szívesen kihagyom. De van néhány mese, amit nagyon szeretek, nagyon a szívemhez nőt a gyerekkoromból. Mit gondoltok? Van még valaki hasonló helyzetben? Ez nagyon gáz?

A rosszindulatú, oltogatós válaszok nem érdekelnek, csak a normális, értelmes válaszok.

A válaszokat előre is köszönöm!

18/l



2014. márc. 29. 11:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz pl. én is nézek meséket sokat az lenyugtat ! TEHÁT NEM GÁZ!
2014. márc. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj , én ismerek olyan embert aki még 40 évesen szereti a meséket. Nem baj. Nem ciki :3
2014. márc. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Szórakozás, ember!!!:)
2014. márc. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 36 évesen szeretem nézni az értelmesebb rajfilmeket... lehet hogy nálad 2x jobban :D
2014. márc. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is nézek meséket 18 éves vagyok.

Na és... Egyszerűen nézem és megtetszik.

Pld most is nézek egy mese sorozatot.

Rendesen függő lettem tőle.XD

Egy részt sem hagyhatok ki.XD

Egyszerűen ez van.

Ha megtetszik hát megtetszik.

2014. márc. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

megnyugottam, hogy nem vagyok egyedül, aki meséket néz, mert a 13 éves öcsém szokott b*szogatni, hogy milyen dedós vagyok, mert meséket nézek, meg szeretem őket. :(

2014. márc. 29. 13:54
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs korhatár arra, hogy ki miket élvezhet. Ez egy elég rossz sztereotípia, hogy rajzfilmek csak gyerekeknek valók. Tény, hogy rengeteg ócska rajzfilmet készítenek, mondván a gyerekeket úgyse érdekli a minőség, de vannak igényesen elkészített, mindenki által élvezhető rajzfilmek is.


Én 23 éves vagyok, és nem vagyok valami nagy sorozatnéző vagy TV-ző, de ha nézek valamit, az többnyire animációs.

2014. márc. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam mindenféle rajzfilmet nézni a minimaxot pedig egyáltalán nem néztem soha, de animéket szoktam nézni és párszor láttam a Shreket,hupikéket, stb. sztem nem gáz vannak hozzád hasonlók. :DDD
2014. márc. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
43%
Ez nagyon aranyos! :D Egyem azt a gyermeki lelkedet Édes! :D
2014. márc. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 25 évesen is szeretem a meséket és vállalom is. Nem érdekel ki mit gondol. :)
2014. ápr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!