Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak már magammal...

Mit csináljak már magammal egyszerűen egy rakás szar az életem?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és arról szól az egész életem hogy elmegyek iskolába majd haza jövök és ittt ülök a gép előtt egésznap. Barátaim sincsenek barátnőm még egy sem volt

2014. febr. 25. 18:25
 1/5 Alexandra9517 válasza:
kezdj valamit dolgozni...
2014. febr. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ismerkedj, baratkozz. Legyel nyitott. Setalj, dolgozz, bulizz...
2014. febr. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tarts állatot, kutyát, macskát, nyulat. Értelmet ad az életednek, kizökkent a szobádból. Kezdetnek nagyon jó.
2014. febr. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mondjuk elmehetnél dolgozni/ gyakorlati munkára.
2014. febr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%

Kedves Kerdezo!


Meglepot mondok: szokj le a gepezesrol, es egy uj vilag fog feltarulni elotted. Emeld fel a segged, es probalj a 3D-s vilagban uj elmenyeket szerezni. Mit gondolsz, amig a gep elott ulsz, berepul a szobadba akar egy barat v bartatno is? Nem veszed eszre, h -valoszinusithetoen- a gepezes eszi meg a tartskapcsolatok kiepitesere es fenntartasara valo idod?


Udv R.

2014. márc. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!