Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok: Számotokra mitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: Számotokra mitől férfi a férfi? Fiúk: Mitől érzitek magatokat férfinak? Mitől nő az önbizalmatok férfiként?

Figyelt kérdés
Kérlek vonatkoztassatok el az apai, férji..egyéb szerepektől és kizárólag magára a HÍM-re koncentráljatok:D
2009. ápr. 15. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Én egy 22 éves lány vagyok. Számomra egy férfi akkor igazi férfi ha határozott, magabiztos, van rendes állása, pénze (nem a kulákokra gondolok), és tiszteli a nőket! Ezen kívül legyenek barátai, legyen társasági ember, és nagyon fontos hogy legyen illedelmes, udvarias.
2009. ápr. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem attól férfi egy férfi, hogy magabiztos, férfias testfelépítésű, erős, kifogyhatatlan energiája van, lepedőakrobata, szerető családapa, odaadó férj.


Az én önbizalmam akkor van a helyén, ha mind külsőleg, mind belsőleg (erkölcsileg, érzelmileg) olyan vagyok, amilyen lenni szeretnék. ;)


26/f

2009. ápr. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Független, magabiztos, komoly, de tud humoros is lenni, erős, figyelmes, kitartó, keményen dolgozik. Az nem számít nekem, hogy nem gazdag, csak lássam, hogy rendesen dolgozik és megtakarítja a pénzét, ahogy én is teszem.
2009. ápr. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Most soroljam a nagy általánosságokat? megértő, türelmes, kedves, odaadó, lehet vele beszélgetni, van kedvem ránézni is, magas, okos, humoros, etc.? Nem teszem.

Számomra a legfontosabb: a közös gondolkodás, a hasonló mentalitás, életszemlélet. Ha tudok vele tervezni, ha látok közös jövőt. És a belső értékei a külsőt is varázslatossá tehetik. Ha tudok vele beszélgetni, ha tudom "fárasztani" a legapróbb csipcsup dolgaimmal is, és a legnagyobb nehézségeimmel is. Ha nem csak akkor vagyok neki fontos, mikor együtt vagyunk, hanem akkor is, ha nem lehetek vele.

Olyan sráccal randiztam mindig, aki tudta, h mit akar, az élettől, tőlem, a dolgoktól, ha volt elképzelése, és határozott véleménye. Szeretem a talpraesett, őszinte, ám mégis kedves embereket. A külsőnél meg igazából csak két szempont volt mindig: nem szeretem a mackós típust, mellettük épp h nem érzem magam biztonságban, feszengek, és azért legyen ha nem is magasabb, de egymagas velem. (Különben a többi mind olyan, h idővel széppé válik)


A legfontosabb jellemvonás pedig: legyen férfi. De nem attól lesz vki férfi, ha kangörcse van, és minden lyukat megdug,amit csak talál. Hanem ha hordozza a férfias erényeket. Amikért az elmúlt századokban is oda voltak a nők. :)


ezt egy másik kérdésből másoltam ki, ez is az én válaszom, a kérdés pedig ez:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__15925..

2009. ápr. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az en onbizalmam attol no, ha vannak olyan sikereim amelyek egy atelt helyzetbol fakadnak, ezt ugy ertem hogy ha valamiben jartas vagyok es volt mar abban sikerem akkor ahhoz ujbol konnyebben tudok hozzaallni. kulonnem ha kihuzom magam es erzem hogy egy kicsit karizamtikusabb kisugarzast vetitek akkor sokkal jobban leszek is az. megprobalok mindent maximum nem sikerul es akkor majd csak tovabblepek.
2009. ápr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

önbizalmam attól nő ha én magamat vagy egy lány megdicsér valami tulajdonságomat vagy egy cselekedetemet esetleg döntésemet teljesítményemet

legutóbb amitől nagymértékben megnőtt az önbizalmam az az volt h a fenekemet egy nap többször is megdicsérték:D

17/F

2009. ápr. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha határozott, magabiztos, ápolt, intelligens és nőként kezeli a nőket. Aki nem tutyimutyi hanem néha az asztalra is tud csapni. Aki valamennyire tud irányítani és nem várja el, hogy mindenbenén döntsek. Akire valami miatt fel tudok nézni. Akivel lehet vitatkozni, de persze nem a "menj te a k.rva anyádba" stílusban. Aki gyengéd, de ugyanakkor kemény... Aki mellett nem tudok slamposan öltözködni, hanem fontos az, hogy igenis jól nézzek ki mindig. Asszem kb ennyi
2009. ápr. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!