Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ennyire csúnya lennék? Teljese...

Ennyire csúnya lennék? Teljesen el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, és még mindig nem volt barátom... A fiúk azt mondják, cuki meg aranyos vagyok, de soha nem akarnak barátnőnek! Ez miért van? Ennnyire csúnya lennék? Már semmi önbizalmas nincs... :(


[link]



2014. ápr. 3. 18:23
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
Nem vagy csúnya. Lehet még kell egy-két hónap és versengeni fognak érted.
2014. ápr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem vagy csúnya,bár a hajadat hordhatnád másképpen :)
2014. ápr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Helyes vagy, csak túl átlagos a karakterisztikád.

Próbálj meg egy kicsit figyelemfelhívóbb lenni, és nem az az átlagos jó kislány, ez a titka az egésznek. Ha korodbeli lennék, akkor elfogadnálak! :)

Hord kiengedve a szép hosszú hajadat, egy kis minimál smink, na és persze a csini öltözet, ez a lényeg.

2014. ápr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
100%

Szerintem se vagy csúnya.

És nyugi a fiúk sokszor sokkal idősebben se tudják, hogy akarnak-e bnőnek bárkit is.

2014. ápr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Csúnya nem vagy. de ha mindig így hordod a hajad, és ezt az SZTK szemüveget viseled akkor elég hidegnek tűnsz, és komolynak. 15 éves lánytól még messze nem ezt várják el.

Még valamit. Mosolyogj már! A mosoly csodákra képes. A képen inkább látszol egy ápolónőnek aki éppen azért ad nyalókát mert jól viseltem a vérvételt, mint olyannak akivel egy jót nevetnék

19/F

2014. ápr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Szép arcod van (Más nem látszik sajnos. Küldhetnél priviben képet, ahol több látszik belöled.) Az erösen hátraszoritott haj egy kicsit szigoru tanitonénis hatásu. Lehet, hogy picit félnek töled?
2014. ápr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
100%

Miért baj az, ha 15 vagy és még nem volt barátod? Nekem se volt. Én 18 éves vagyok. Majd ha jönnie kell, akkor jönni fog. Ja és, erre csak ezt tudom mondani: [link]


Ha nagyon változni akarsz, akkor szerintem hordhatnád a hajad kibontva is. Elég magas a homlokod és előnyösebb, ha azt valamennyire eltakarja a hajad. Lehet a kontaktlencse is jobb lenne a szemüveg helyett. Meg próbálj valami formát adni a szemöldöködnek. Így szerintem biztosan előnyösebb lenne a megjelenésed. Ennek ellenére szerintem egyáltalán nem vagy csúnya. De lehet így többet is ki tudnál hozni magadból.:) Remélem segítettem!

2014. ápr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem, nemhiszem. :/ De általában tényleg nem igy hordom a hajam.
2014. ápr. 3. 18:40
 9/25 anonim válasza:

Nem vagy csúnya, de ennél undorítóbb szemüveget régen nem láttam!


23F

2014. ápr. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
#3, ha a belső érdemek fejlesztésére is buzdítanád, nem csak a külsőkre, az nagyon jó lenne.
2014. ápr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!