Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor jön a nagy Ő? Elvagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jön a nagy Ő? Elvagyok keseredve,18éves lány vagyok nem vagyok csúnya sokak szerint szép vagyok! De már igazán vágynék egy komoly kapcsolatra.

Figyelt kérdés
És sose találok egy normális fiút aki kedves normális hüséges, kinézetre tetszik, pedig nincsenek nagy elvárásaim!De áh már ez nagyon rossz!
2010. jún. 7. 16:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 18 leszek nemsokára, és ugyanez a problémám!:(

Próbálom a dolgok pozitív oldalát nézni, és hinni benne, hogy mindenkinek megvan valahol a párja!

Remélem Neked is sikerül megtalálni!:)

17/L

2010. jún. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Linkelj egy olyan srácot, aki bejön és linkelj egy olyat, aki éppeh, de nem.
2010. jún. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Hali

lehet h a stilusotokkal van a gond bár én nem ismerlek (még) de ezt tudom feltételezni

2010. jún. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok. Sőt olyat is találtam már többet, aki tetszene, de velük meg nem jött össze. :( Nem tudom mit csinálok rosszul. :S

18/L

2010. jún. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia! Éb 20 vagyok most van a második komoly kapcsolatom de ez is csak 7 hónapja tart. A páromat az egyetemen ismertem meg lehet h te is ott fogod mert sok emberrel ismerkedsz meg, és ne a nagy Őt keresd mert lehet h az első nem az lesz. Adj esélyt mindenkinek! Randizni bárkivel lehet. És a barátnőm is már 20 neki sem volt még komoly kapcsolata, a másik barátnőm pedig már 23 múlt és neki egy 3 hónapos volt össz vissz. Szóval sokan vannak így. De ne aggódj megtalálod csak ne keresd majd csak úgy az öledbe pottyan.
2010. jún. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nekem nem rég lett vége egy több éves.
2010. jún. 7. 17:11
 7/13 anonim ***** válasza:
23%

Nagy ő úgy sem lesz. Arra ne számíts, hogy olyat találsz, akivel életed végéig együtt leszel.


Sosem találsz? Mióta keresel? Szerintem nem rég óta.

2010. jún. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

17:03-as vagyok

Nekem eddig 1 éves kapcsolat volt a leghosszabb. Viszont már 1 éve nem is volt semmi komolyabb, mindig csak 2-3 hónapos kavargatások. Nagyon hiányzik már valaki. De hát idén szeptemberben megyek egyetemre, talán majd ott... ha addig nem is.

Remélem neked sikerült már kiheverned az előző srácot. Mert csak úgy menj bele egy új kapcsolatba. Én is próbálok nem gondolni arra, hogy kell valaki, de nagyon nehéz. De sajnos nem tudunk mit tenni, max ismerkedni, próbálgatni, aztán majd csak jön valaki. :(

2010. jún. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
holnap
2010. jún. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom mért sírtok lányok? Ha azt írjátok hogy volt már kapcsolatotok akkor majd lesz a jövőben is...azt gondoltam hogy még egyáltalán nem volt semmi, de irjátok hogy 2-3 hónap meg 1 éves az már nem csak röpke kapcsolat. Mondjuk nekem még csak röpke kapcsolat se jön össze több. mint 1 éve, pedig próbálkozok. Jó az igaz nem vagyok az a vagány nyomulós fajta ugyhogy csak úgy nem szokásom leszólítani úton útfélen lányokat, de hát más esélyem már nem nagyon van. Ilyenkor vagyok kicsit irigy azokra akik még járnak suliba. Ott adva van egy közösség és könnyen szóba lehet elegyedni bárkivel. Azért könyebb mint egy zajos utcán vagy vonaton, buszon...

27/F

2010. jún. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!