Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen pszichoterápia kell...

Milyen pszichoterápia kell akkor, ha egy lány már életképtelenül túl szűzies? Részletek lent:

Figyelt kérdés
Annyira, hogy már közelebb van a 30-hoz, mint a 20-hoz de még mindig nem mer a fiúk felé nyitni annyira fél a fiúktól is, meg hogy nem fog tudni tükörbe nézni többé, ha már nem lesz szűz. Fél, hogy akkor "könnyű prédának" fogja érezni magát (az ideillő szót nem engedte a rendszer), és utálja a fiúkat is, amiért önzők, és bunkók (tisztelet a kivételnek). Eddig várt, hogy talán magától elmúlik ez a félelem, de már attól fél, hogy kifut az időből, és sürgősen tennie kell valamit.
2012. jan. 17. 02:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az lenne az igazi gyógymód, ha valakibe beleszeretne, és akkor nem kellene pszihodoki. Csak sajnos ezt nem lehet irányítani. És ahhoz a néhány kivételhez hogy viszonyul? (A nem önző, nem bunkó fiúkhoz?)
2012. jan. 17. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azok szimpatikusak neki, de ritkán van olyan a közelében. Meg lányok közé jár suliba, szóval ott sincsenek fiúk, meg szórakozni sem jár. :(
2012. jan. 17. 04:02
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ennyi idősen még suliba jár,így kizárásos alapon a szülei tartják el és már bőven egyetemista,mivel nem írtad,hogy dolgozik suli mellett,így kizárásos alapon a szüleivel él,ők tartják el,és ezt ők nevelték bele.Ahogy olvastam nekem olyan vallási dolognak tűnt,mint pl jehovai tanúinál.Bár az is igaz,hogy általában a viszonylag kis létszámú gyülekezetben,vallási csoporton belül ennyi idősen már házasodnak.De kivételek mindig akadnak.
2012. jan. 17. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Bocs,az elején 2x írtam,de azt hiszem érthető így is.
2012. jan. 17. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De nem azt kérdeztem, hogy mért lett ilyen, hanem hogy mit lehet tenni annak érdekében, hogy legyen már végre kapcsolata, mielőtt kiöregszik a lánykorból.
2012. jan. 17. 05:22
 6/14 anonim ***** válasza:
04:55-ösnek igaza van, ha az okot keresi, mert ha a lány környezete az, ami nagyban befolyásolja, akkor szerintem nemigen lesz változás addig, amig ki nem szakad onnan. mert lehet, hogy ez lenne a megoldás. hogy nyitni újabb dolgok felé, más társaságba (is) járni, és ha kicsit kinyílik a lány, a többi már jönni fog magától, remélhetőleg legalábbis. de egyébként szerintem egy idő után a vágy erősebb lesz, mint az a félelem, hogy könnyű prédának tartják. amúgy nem csodálkozom a félelmein, mert ígyis-úgyis megszólják a nőket (tisztelet a kivételnek), ha visszafogottabb, akkor azért, ha meg ledérebb, azért. mindenkinek úgyse tud megfelelni. valahogy meg kellene vele értetni, hogy ha mindig másoknak akar megfelelni, akkor (azon kívül, hogy ez úgysem sikerülhet) eltelik az élete anélkül, hogy jól érezte volna magát, és később nagyon fogja bánni.
2012. jan. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szerintem pontosan tudja, hogy nagyon fogja bánni, mert nem az eszével van a gond, hanem a félelmeivel. Hiába tudja, annyira fél, hogy még így sem mer nyitni. És lehet hogy előbb utóbb a vágy tényleg erősebb lesz, de addigra már 30 fölött lesz. :(
2012. jan. 18. 03:43
 8/14 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez a helyzet, de szó szerint. Csak még nem vagyok 30 közelben...
2012. jan. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Akkor gyorsan törj ki ebből, ne fecséreld az életed! Tudom mondani könnyű, de akkor is.
2012. jan. 23. 23:31
 10/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, mi újság a lánnyal, történt azóta valami változás?
2012. jan. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!