Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mikor adjam fel? általában...

Mikor adjam fel? általában kérdezem hogy mikor adja fel az ember?

Figyelt kérdés
Egy példa: valaki nem veszi fel a telefont 2szer, megvárjam hogy visszahiv vagy hivjam késöbb is? egy másik: valakivel szeretnék kialakitani egy barátságot, az illetö hajlik is felé, de nem nagyon erölteti meg magát hogy tegyen az ügy érdekében. Probálkozzam még vagy hanyagoljam?
2009. dec. 19. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak akkor add fel, ha már elküldtek a francba. Különben sose fogsz megnyugodni. A kétség rosszabb, mint a biztos tudás.
2009. dec. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nos, most tapasztalatból mondom:

Senkire ne akaszkodj rá, hidd el az senkinek nem jó érzés! Nekem volt ilyen, hogy mindenkire ráakaszkodtam, és így rontottam el egy csomó mindent. Ezt NE TEDD!

Ha valakivel barátkozni akarsz, vagy szorosabb kapcsolatot, akkor csak mondd meg neki, hogy számíthat rád és bízhat benned, keressen meg ha szuksége lesz rád. Persze csak ha komolyan gondolod! Ha valakit 2x hívsz és nem veszi fel a telefont, várd meg amíg visszahív!

2009. dec. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!