Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen napirended tanácsoltok...

Milyen napirended tanácsoltok a 13 éves barátomnak?

Figyelt kérdés

Mikor jön suliba mindig hulla fáradt , az órákon már majdnem alszik ,nekem azt mondja hogy csak 5 órát pihen. Leírom a napirendjét ahogy ő mondta :

7-kor kell fel bár 8-ra alig ér be a suliba pedig nem lakik olyan messze. Aztán mikor vége van az óráinknak ( kb. 2-kor ) elmegyünk ebédelni aztán már csak ketten lógunk a városba egy kicsit aztán fél 4-kor elindulunk edzésre , majd 4-től fél 6-ig edzés majd ő még mászkál egy kicsit a városba és olyan 7 körül ér haza aztán leül a gép elé és ott van hajnali 2-ig!!! Néha már kicsit idegesít h hajnalba is küldözget üzeneteket , mikor én már rég alszom. Már mondtam neki hogy tanuljon és hamrabb feküdjön le de ő mindig azt mondja hogy jó majd holnaptól így lesz! Még sincs így soha!!

Ti milyen napirendet ajánlnátok neki?



2014. ápr. 6. 17:28
 1/1 anonim ***** válasza:
21%

Egyem meg a lelkét, hogy 13 évesen arról panaszkodik, hogy 7-kor kell kelnie, és fáradt. Mit csináljon? Feküdjön le időben.

Napirend? Milyen napirend? Egy 6 vagy 7-es kölyök, aki nem tudja mivel elütni a szabadidejét, neki napirend? Ne nevettess.

2014. ápr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!