Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Régebben vágdostam magam....

Régebben vágdostam magam. Most már tudom, hogy őrültség volt, de a lényeg, hogy megtettem. A lábamon. És ott maradtak a nyomai. Mit tehetnék, hogy eltüntessem, vagy hogy elhalványodjon?

Figyelt kérdés
Tudom, gondolhattam volna rá, mikor megtettem, de... Nem tettem. És nemszeretném, hogy meglássák. Van valami krém, vagy akármi rá, amitől elhalványodna? Kérlek ne olyanokat írjatok, hogy mekkora hülye vagyok, hogy ezt tettem. Mostmár tudom, de ez 6 hónapja történt, akkor még nem tudtam.

2014. ápr. 12. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezzel valószínűleg nem segítek, de talán egy kicsit jobban érzed majd magad. Szerintem szexi. Ha pale vagy. Bár ha nem, akkor egyébként se lehetsz szexi.
2014. ápr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Contractubex gél
2014. ápr. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Orvostól kérdezd meg, vannak heg-elhalványító krémek, az orvos (bőrgyógyász) biztosan meg tudja mondani.
2014. ápr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló! Erre nem nagyon voltam kíváncsi, szerintem akkor se szexi ha 'pale' vagyok, akkor sem, ha nem.

A 2. és 3. válaszadónak pedig köszönöm, kifogom próbálni.

2014. máj. 2. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!