Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudod magadat tultenni...

Hogyan tudod magadat tultenni bizonyos dolgokon?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy el kell fogadnom, megoldas nem lesz...de allandoan ott van a fejemben.
2014. ápr. 14. 21:46
 1/4 aculluca válasza:
új dolgok felé nyitsz, idővel ezekkel lesz tele fejed, és elhagyod azokat amik nem odavalók, vagy bántóak.
2014. ápr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. ápr. 14. 22:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Èn jobb esetben kiírom magamból a bánatom, fájdalmam. Rosszabb esetben menekülök, amikor megtehetem, vagy szabad kezet kapok rá elrohanok a problèmák elől szó szerint. Ha nincs körülöttem egy lèlek se felüvöltök. Üvöltèsemben mindent szèlnek eresztek. Minden rossz èlmènyt, maró gondolatot, ès kínzó gondolatot. Van mikor sírok, egyszerűen csak könnyezek vagy tehetetlen dühömben destruktív módon cselekszek. Több lehetősèg is adódhat, de a futás a legjobb taktika. Ilyenkor mintha megszűnne a külvilág. Csak Te meg a szèl ès a vègtelen távlatok.
2014. ápr. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is.
2014. ápr. 15. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!