Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért lehet az, hogy én nem...

Miért lehet az, hogy én nem tudok érvényesülni a hobbimban, nem nagyon érdekel senkit se amit csinálok?

Figyelt kérdés

Fényképezés a hobbim, nem vagyok profi, ha a profibbakat kérdezem jó sok kritikát tudnak mondani a képeimről, viszont egy totál átlagember, aki nem ért hozzá, nem úgy tekint a képekre hogy milyen minőségű meg mi a baj vele legalábbis szerintem, hanem egyszerűen úgy hogy milyen szép táj vagy akármi ez.

De igazából ha én fényképeket mutatok másoknak, az nem nagyon érdekli őket, facebookra is amikor feltöltöttem senki se lájkolta őket, pedig horvátországi tájképek voltak, ami azért akármilyen is a kép, de látványos táj.

Más embereknek akiknek ez a hobbija meg kap érte elismerést legalább, meg kedvelik miatta. Én miért nem tudok érvényesülni ebben?

18/F


2014. ápr. 16. 21:09
 1/2 dávid2030 válasza:

ha nem tudsz érvényesülni a hobbiddal akkor más hobbit kell keresni

ha csak az a baj mert másokat nem érdekel akkor az az ő dolguk

lehet hogy csak azért nem érdekli őket mert nem vagy "profi fotós" amihez szerintem nem kell más csak jo gép jo szem és odaadás fotózás terén

mások lehet hogy csak irigykednek :) légy pozitív

nekem a sok hobbim van amiket telljes odaadással csinálok (bizonyos kereteken belül pl: olyan sport cipőt veszek amit meg engedhetek magamnak vagy olyan horgászbotot veszek amibe ha belefektetek akkor azt ki is használjam ne csak elszórt pénz legyen)

figyelj a hobbidra és ha szereted akkor csináld olyan erőbedobással ahogy meg engedi az időd és amennyi energiát szánsz rá :)

2014. ápr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo!


A hobbit nem ervenyesulesre, hanem sajat oromenek megszerzesere, mokara, onkifejezesre, szorakozasra hasznalja az ember.


Ha profi fotos akarsz lenni, tanuld meg a szakmat. Majd akkor lesz sikered, ha a kepeid minden szempontbol jok.


Ha nepszeruseget szeretnel, legy kedvesebb, segitokeszebb, altruistabb, mint most vagy. meg fognak kedvelni az emberek.


A 3, altalad osszekevert dolognak valojaban semmi koze nincs egymashoz.


Udv R.

2014. ápr. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!