Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fiatal korosztály (14-24) Ti...

Fiatal korosztály (14-24) Ti milyen gyakran szoktátok nihilnek érezni az életet és magatokba süllyedni?

Figyelt kérdés
18/F csak mert én elég gyakran..

2014. ápr. 24. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Soha. Minek süllyednék magamba? Abban nincs semmi jó, ezért nem akarok, szóval nem fogok.

Mindenki maga dönti el, mit hogyan dolgoz fel.

2014. ápr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Mikor hogy... egyszer fent, egyszer lent. :)

Az élet egy hullámvasút. :P

2014. ápr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én is elég gyakran.. mostanában semmi nem úgy alakul, ahogy szeretném. 16/L
2014. ápr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mikor le vagyok hangolva, akkor sem vagyok teljesen elveszett, mert tudom, hogy elmúlik. Meg azt is, hogy visszajön, de hát ez van. :D

Hogy nihil, azt meg tudom. De már nem zavar. Az tény, hogy egyedül mindenki jelentéktelen, meg lehet, hogy nem tettél még "semmit" a világban, de ez nem szabad, hogy zavarjon.

2014. ápr. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sokat.


Én abban találtam némiféle menekvést, hogy egy olyan területen tanulok, aminek tényleg látom értelmét, ami túlmutat a hétköznapi hülyeségeken. Illetve, hogy szeretnék egy szép családot, ahol minden rendben van, szeretnék két olyan gyereket felnevelni, akiknek a világában nem lesz szükség nihilizmusra, mert minden jó. Kijavítani a szüleim hibáit, továbbadni azt, amiért én megszenvedtem.


Az éltet, hogy lesz jobb.

2014. máj. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,aki gondolja írhat még.Én is bevallom őszintén gyakran nihilnek érzem,de még abban az elviselhető formában.Igyekszem kicsit tartalmasabbá tenni..régen mondjuk többször süllyedtem magamba,sőt volt olyan időszak amikor komolyan fel akartam fordulni,de most így visszatekintve nem változott sok minden,csak valahogy én változtam fejben és értettem meg bizonyos dolgokat:)
2014. máj. 6. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!