Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Én már örökké ilyen leszek?

Én már örökké ilyen leszek?

Figyelt kérdés
Mindig mosolygós, örökké vidám embernek ismertek. Kedves voltam mindenkivel, segítettem mindenkinek. Aztán megtörtént az első csalódás az életemben. Nem vehettek fel arra a pályára amit szerettem volna csinálni. De nem törtem meg, legalábbis látszólag. Született egy gyermekem, majd elhagyott a párom. Hozzámentem egy másik férfihoz, azt hittem szerelemből, késöbb, ahogy magamba néztem, rá kellett jönnöm, hogy nem abból. Őt én hagytam el, immán 2 gyermekkel. Időközben egyre szomorúbb, szorongóbb lettem, mára már egy barátom sem maradt. Igy éldegéltünk 3-an, majd egyszer csak elrabolták a nagyobbik gyermekem. Ezt már nagyon nehezen, sőt még mindig nem tudtam feldolgozni, pedig 2 éve történt. Még jobban bezárkóztam. Közvetlenül az eset után még nem is láttak rajtam változást. Érdekes, hogy valahogy az utóbbi fél évben jött ez igy ki rajtam. Pedig van immár szerető párom, munkám, amit azt hittem szeretek (már nem szivesen megyek be)saját házunk, kutya, szóval, minden ami kell. Mégis boldogtalannak érzem magam. Ugy érzem, én sokkal többre voltam hivatott. Nem találom a helyem. Tanulhatnék is (nemrég végeztem az egyetemmel), de nem tudom merre induljak. Mindenhez lenne kedvem, de valahogy semmihez sem. Nagyon nagyon gyakran feszült vagyok, ok nélkül korholom a párom, magam, és gyakran veszekszem szintén ok nélkül a gyermekemmel (3 éves). Emiatt aztán szörnyű nagy lelkiismeretfurdalásom támad, rögtön magbánok mindetn, emiatt ujból nő a feszültség. Nem szedek semmit, és nem is szeretnék. Csak ujból szeretném valahogy visszakapni a mosolygós, energiabomba önmagam. És valahogy meggyőzni arról magam, hogy nem utál a gyerekem, amiért ilyen házsártos vagyok és kiabálok vele (elég gyakran, hetente 1-2 szer is!) Van ötletetek? Volt már valaki hasonló helyzetben?
2014. ápr. 25. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

mi van??????

elrabolták a gyereked 2 éve, és te ilyeneket irogatsz, hogy többre vagy hivatott...illetve szeretnéd visszakapni a régi önmagad????


mégis hova lett a gyerek? kirabolta el??? nem inkább öt kéne visszakapnod??

2014. ápr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

"Igy éldegéltünk 3-an, majd egyszer csak elrabolták a nagyobbik gyermekem. Ezt már nagyon nehezen, sőt még mindig nem tudtam feldolgozni, pedig 2 éve történt. Még jobban bezárkóztam. "


Ja!

És azóta nem az "elrabolt" gyermekedet siratod és kutatsz utána, hanem a saját éneddel és a személyiséged változásával vagy elfoglalva?


Nem kéne ilyen átlátszó, gyenge, amerikai, ragacsos szirupfilm utánzatot ide kamuznod. :-)))

2014. ápr. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

"Tanulhatnék is (nemrég végeztem az egyetemmel), de nem tudom merre induljak." Ilyen primitív gondolkodással, szókinccsel és fogalmazással legfeljebb a foximaxi egyetemre járhattál volna. :-)


Hagyjál már! :-)))

2014. ápr. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ennyire unalom van?Szánalmas! Ha nem meg akkor nézesd meg magad dilidokival,ilyen faxágokat kitalál ki?..
2014. ápr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is remélem hogy,ez csak kamu mert rosszul lettem ettől a történettől.Az biztos ha az én gyermekem abolták volna el akkor kb.dili házba kerültem volna.Nem magam miatt siránkoznék.Gondolkozz ember....
2014. ápr. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
,,rabolták,,
2014. ápr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kössz az együttérzést.. a történet nem kamu. Igaz, a gyermekem már megvan, a volt férjem vitte magával küldföldre-ahol ő lakik- de megtalálták. Ja, és bocs, hogy nem gépelek helyesen egy alvó 3 évessel a karomban.
2014. ápr. 25. 15:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Foximaxi egyetem. Whahahaha :DDDD
2014. ápr. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez egzisztenciális probléma. Feszültség van aközött, ami vagy, és aközött, ami lehetnél. Ez teljesen természetes. Ha szeretnéd, írj rám privátba és javaslok neked könyveket.
2014. ápr. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!