Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elment az összes bátorságom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elment az összes bátorságom, hogy valaha is kezdeményezzek még. Örökké egyedül leszek?

Figyelt kérdés

Lettek volna lányok akik jártak volna velem, de ha én mentem pl. oda egy lányhoz, általában visszautasítottak, ettől pedig teljesen elment az önbizalmam.


A legnagyobb röhej az, hogy mindenki látja és azonnal leveszi rólam, hogy nagyon félénk vagyok. Tehát még ki is nevetnek nyilvánosan.


Nem igazán látok rá esélyt, hogy így lesz valaha is barátnőm, ti mit javasoltok, mit lépjek ebben a kényes helyzetben?


2012. febr. 25. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:

milyen lányokkal akarsz te ismerkedni, akik annyira gerinctelenek, hogy kinevetnek nyilvánosan a félénkségedért...? szerintem rossz helyen keresgélsz, normális lányok ilyet nem csinálnak.


amúgy meg gondolom nem vagy több 18-nál, szóval még bőven van időd fejleszteni is a a személyiséged. mégis ha még kezdeményezni sem mersz, akkor hogy fogod majd egyszer valamelyik lányt megcsókolni, vagy randira hívni...? sehogy. ezen javítani kell. először magadat szedd rendbe, csak utána lehet normális párkapcsolatod.


ha süt rólad a bocs, hogy élek mentalitás, az senkinek nem szimpatikus.

2012. febr. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

azt javaslom hogy hagyd a fenébe! Nem kell csajozni minden áron!

Ha erre a szintre eljutsz agyilag hogy neked nem kell csaj, akkor vagy jó!!


Biztos még fiatal vagy nem kell aggódni!


A nagy ő úgyis magától fog jönni. neked nem kell érte tenni semmit se. KOMOLYAN!

NE CSAJOZZ és így lesz majd barátnőd! ez most furcsán hangzik de ez a valóság . :) üdv

2012. febr. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne add fel, lesz majd, aki nem utasít vissza.

Nem írtad, hogy mit teszel, ha odamész egy lányhoz, és hol?

Ha pl. disco-ban, és táncolni kéred fel, akkor nem elég egyszer felkérni. Előbb szemezz vele, aztán ha látod bejössz neki, akkor startolj rá. Legyél határozott, és ha visszautasít többször is, csak akkor állj tovább.

Ha kinevetnek, akkor az szerintem nem azért van.

Te is nevess rajtuk, hogy milyen éretlenek.

Szedd össze magad!

2012. febr. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

első válaszolónak igaza van, kb én is úgy vagyok vele mint te, soha nem volt még barátnőm és én se érzek rá esélyt hogy a közeljövőben (következő 4-5évben) lesz.

én is félénk vok, rajtam is látszik hogy önbizalmam 0... és nem is kellek senkinek. szóval ha tudsz akk ezeken változtass. nekem úgy érzem nem megy de az én vagyok :)

(17/F)

2012. febr. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos már 22 vagyok, kis korom óta ilyen félénk típus vagyok, mert talán nem a legjobb nevelésben részesültem, de a sok elutasítás rá tett még egy lapáttal. Megpróbáltam, de nem jött össze, valahogy mindig azokat a lányokat vonzom akikkel lehetetlen, hogy köztünk legyen is valami.
2012. febr. 25. 10:40
 6/8 anonim ***** válasza:
nem siránkozni kell, hanem olvass önfejlesztő könyveket, menj el pszichológushoz (nem pszichiáter!!!)...stbstb. hidd el, sokat segít. nem 1 hét alatt, de azért nálam pl elég rövid idő alatt látványos volt a javulás. én is ilyen voltam, csak lány verzióban.
2012. febr. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

csatlakozom előttem szólókhoz küldöm is Brian Tracy linket, de még van rajta kívül sok híres pszichodoki/filozófus aki könyvet írt

f18

2012. febr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Alapból nem foglalkozunk mások viselkedésével és véleményével. Szóval ha röhögnek röhögjenek.. érdekel? Nem.


amúgy ha nem próbálkozol nem is lesz senki akit megismerhetsz és akivel kialakulhat valami.


Nekem is volt csomó csaj akivel beszélgetésen kívül semmi se történt.

2012. febr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!