Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért csináljátok ezt? Mire...

Miért csináljátok ezt? Mire jó ez? Mi értelme van?

Figyelt kérdés
Tinik akik cigiztek/isztok miért csináljátok?Ill hogy szoktatok rá és miért mert én ha megdöglök sem fogom megérteni mi lehet a jó benne s.e.g.g.r.é.s.z.e.gnek lenni meg pöfékelni?Nem vagyok stréber,nem kell oltogatni csak most komolyan kíváncsi lennék.Érdekel h miért szoknak rá ennyien mi a késztetés mert most bocs de nem látom se értelmét se azt mi benne a jó mégis annyian szoknak rá.
2011. febr. 9. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát jó kérdés,talán mert nyomorultabb helyzetben vannak és el vannak kényeztetve,vagyis nem tesznek semmit a céljaikért,inkább baromkodnak?!
2011. febr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Soha a büdös életben nem fogod megtudni ha így lenézed őket.

Mivel feltetted ezt a kérdést arra következtetek, hogy vagy irigyled őket valamiért vagy tényleg érdekel. Ha az előbbi akkor nem tudok segíteni viszont ha az utóbbi akkor próbálj barátkozni ilyenekkel és tuti, hogy meg fogod érteni.

Miért lenne elkényeztetett aki piál meg szív? Ez egy marhaság. Szerintem nem is tudja az első válaszoló, hogy mit beszél.

Tini alatt a 15-18 éveseket értem. Ebben az időben én is nagy piás voltam. Milyen célért kellett volna küzdjek? Nem volt...ritka az a tini akinek már 16 éves korában nagyratörő álmai vannak. Egy gimnazista mit csinálhat? Elmegy suliba, tanul, esetleg valamilyen tevékenység oszt annyi. A szabadidejét meg mindenki azzal tölti amivel akarja.

Amúgy nekem voltak elkényeztetett osztálytársaim. Azok épp, hogy nem ittak. Pont úgy mint ti most ők is lenéztek akkor engem. Most mindannyian elmentünk egyetemre és ők azok akik buliznak meg nem járnak be órákra és én minden órán ott vagyok...buliztam már eleget anno és most jobban tudok összpontosítani a céljaimra.

Amúgy ha így veszed, akkor az egész életnek nincs értelme...úgyis meghalunk. Az embereknek vannak szenvedélyeik. Biztos neked is van csak naiv vagy beismerni.

2011. febr. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Azért van elkényeztetve,mert mint látod,mint átlagos tininek leírva az életedet,semmi dolgod nem volt szabadidőben a sulis feladatokon kívül.

Én nem bulizok,nem iszok, és képzeld még suliba se kell bejárnom órákra (nem lógok),hanem tanulok rendesen,többet,mint az átlag tini,előrébb vagyok. Nem vagyok elkényeztetve,de megkapom,amire szükségem van,mert addig megyek,amíg el nem érem.Az átlag tini meg azért nem gondolkozik,mert lusta,meg önbizalomhiányos, azt hiszi,hogy annyi az élet,hogy bemegy a suliba és kész.Pedig nem.Te is rájöttél mire egyetemre kerültél,hogy tanulni kell.

2011. febr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Egy 15 éves gyereknek milyen egyéb dolga lenne a tanuláson kívül? Jólvan besegít a szülőknek...egyéb? Te eladtad a lelked kedves utolsó. A szülőknek mindig szót fogadsz?...vagy már ők is imádkoznak, hogy igyál kicsit. Attól, hogy te nem bulizol, nem iszol, rengeteget tanulsz attól még egy cseppet sem vagy jobb mint más. Csak te kicsit beképzelt vagy. Vannak akiknek alapból jól fog a fejük és ők egy óra alatt meg tudják tanulni azt amit te fél nap alatt. Így már érthető, hogy marad idejük inni? Amúgy én anno az anyag háromnegyedét megjegyeztem órán. Egyetértek azzal, hogy nem jó a mértéktelen pia de a mértéktelen tanulás sem hasznos.

Kérdem én...voltál életedben berúgva? Beszívva? Ha nem akkor próbáld ki oszt a te életed is értelmet nyer.

2011. febr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem pl azt mondták, hogy a felnőttek dohányoznak.

Már rég függő voltam, mire az agyam kinőtt!

Egyébként, valaki vagy divatból, vagy megszokásból csinálja.

2011. febr. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves 22:34-es az életet nem csak úgy lehet élvezni h beszívunk meg berúgunk és nem ez az értelme másképp is lehet szórakozni.
2011. febr. 10. 16:09
 7/10 anonim ***** válasza:
vannak itt nagyon beteg emberek :D ha nektek az a normális,hogy 15 éves GYEREKEK részegen mennek haza,akkor gratulálok ;D
2011. febr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is ilyen beteg gyermek voltam tini koromban. Őszintén, nem bántam meg. Fiatal voltam, buta, de legalább jól éreztem magam és nem tettem fel ilyen barom kérdéseket. Az itt írogató kis zsenikével (aki még iskolába se kell járjon annyira atom...mese habbal) összemérném a tudásom. Nem hiszem, hogy csak mert halálra tanulta az agyát többet tud mint én.

Én csak az ilyeneket mint a kérdező, tudom csodálni, hogy nincs problémája az ivással meg a cigizéssel, mégis ilyen kérdéseket tesz fel. Ha egy cseppet is érdekelné a válasz és nem csak lenézné őket és várja itt, hogy a sok elvtárs bólintgasson az igazára, akkor tuti megértené. Ha nagyon érdekel valakit akkor próbálja ki és akkor meglátja.

2011. febr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó úgy őszintén miért kell egyből azt gondolni h jó tanuló is vagyok meg stréber?Egyébként hiába oltassz le akkor sem értem mire jó meg minek?Mert más is csinálja?Azt én nagy ívben lesz@rom rem érted.A másik h mit pukkancskodsz?Én egy kérdést tettem fel nem támadaásképpen kíváncsi voltam rá vagy nem tudsz olvasni?Egyébként csak ne pofázz mert rohadtul megérdemelitek h oltogassanak ti pofáztok?Ha ti is buzeráljátok azokat akik nem csinálják(mert úgy szokott lenni)Mi meg egy kérdést sem tehetünk fel mert megsértjük az érzékeny kis lelketeket meg értsük meg h ti mit csináltok mert nektek ez kell h élni tudjatok de ti nem értitek meg h mi miért nem csináljuk?És igenis egy kis barom voltál mert hagytad magad belevinni fáj az igazság?És ha csodálkozol h én milyen vagyok akkor te sem érted a másik végletet akkor minek értsünk meg mi téged?De ha tudnál olvasni akkor nem támadnál mert tudnád h egy kérdés volt nem oltás Balf@sz ,nyomorék ,csicska előbb tanulj meg olvasni és ne pofázz mert pont h a sok magadfajta néz le minket mert merünk önállóak lenni nem ha te csinálod én is alapon működünk.Ja és mi nem azért szoktunk lenézni titeket mert ti csináljátok hanem mert (csicska aki nem csinálja)ezért.Én vagyok a csicska mert nem megyek a tucathülyeség után.Ti kb oltogattok mindenkit aki nem megy a csapathülyeség után tinektek meg egy kérdést nem szabad feltenni mert megsérti az érzékeny kis lelkivilágotokat meg jajj mert lenéz minket?Mert azt meg kell érteni h élni akartok de ti a másik végletet nem értitek meg.És igen elöbb tanultál volna meg szöveget értelmezni 6.-ban ahelyett h elittad a hülye kis agyadat.Nem azt vártam h bólogass nyomorék hanem h válaszolj a kérdésemre h miért volt ez jó és nem leb@szásból íratm a kérdést pont azért írtam mert érdekelt csicska.
2011. febr. 19. 13:45
 10/10 anonim ***** válasza:

Hehe...de jópofi. 19:37 vagyok...jót nevettem az írásodon.

Neked tényleg inni kell...:))) Ki mondta, hogy azért csináltam mert más is? A gyerek kíváncsi és szereti azt csinálni amit nem szabad. Ennyi a nagy filozófia. Nincs itt semmilyen lenézés meg lelkivilág, amiről itt próbáltál írni. Egy részeges tini miért nem ír olyat, hogy "Miért nem csinálják? Miért nem isznak egyesek?". Hát csakis azért mert nem érdekli, hogy más mit csinál. Csak egyesek ebbe nem tudnak belenyugodni. Nem baj

Amúgy a szövegfogalmazás neked sem megy jobban ahogy látom, de én legalább annyit megtanultam, hogy közösségi oldalra civilizáltan írjak, nem trágárul, attól függetlenül, hogy a nevem nincs feltüntetve. Otthon a tehenek közt hogyan beszélsz az csakis rád tartozik, de ha egy olyan oldalra írsz ahonnan soha nem tudod kitörölni az írásod, akkor rakd félre az indulataidat és moderáld magad. Nem miattam, mert én már ismerem ezeket, hanem a sok fiatal gyermek miatt akik ezen az oldalon többségben vannak.

2011. febr. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!