Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 24 éves vagyok de egy csomó...

24 éves vagyok de egy csomó betegség elő jött ami nem gyógyítható pl vesekövesség, magasvérnyomás, asztma, ezért mivel nemtudok teljes életet élni ki akarom nyirni magam tudtok tippet hogyan? Tovább

Figyelt kérdés
Olyan kellene ami gyors viszonylagosan fájdalom mentes, mert nem akarom hogy megtalálják a holttestem mert nem akarom a szülőket költségbe vetni temetés stb.

2014. ápr. 26. 14:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem hinném hogy ez a megoldás a problémádra.

Leírom nekem mim van: alacsony vérnyomás, szívpanaszok, aranyér, rossz látás. Mindez 27 évesen. De átlépek rajtuk, mert muszály.


Egyébként a vesekő tudtommal gyógyítható.


F

2014. ápr. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ponthogy nem muszáj. Hiszen aki öngyilkos lesz az pontosan ezt csinálja: nem lép tovább. Persze én is azt mondom, ne add fel, még simán élhetsz jó életet.
2014. ápr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Kérlek nézd meg ezt a videót!

http://www.youtube.com/watch?v=6kxSrPD__BA


Sajnálom ami Veled történik, de egyáltalán nincs veszve minden! Rengeteg ember él szörnyű betegségekkel, és Neked is csak hitre van szükséged, hogy megbírkózz a helyzettel!


Bár nem vagyok orvos, szerencsére a betegségeidnek a rossz hatásait tudod ellensúlyozni jó étkezéssel, sok folyadékkal(ritkábban alakul ki a vesekő), sporttal, és egyéb dolgokkal. Nem vagyok szakértő, de ettől még lehet teljes az életed!


Lehet szerető családod(férj/feleség, gyerekek, nagyszülő), lehetnek jó barátaid, lehet nagyszerű hobbid, bejárhatod kis hazánkat és a nagyvilágot, érhetsz el sikereket, legyen az rejtvényfejtés, vagy szobrászat, lehet munkád amit szeretsz, és igenis van miért küzdeni!


Keress valamit, amit szeretsz csinálni, ami motivál, és csináld! Keresd fel a barátaidat, akiket szeretsz, és élj velük! Élvezd az életet! Szeresd a szüleidet, mondd meg nekik, hogy hálás vagy, hogy felneveltek és szereted őket.

2014. ápr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Felsoroltak közül mindegyik gyógyítható/kezelhető.



vesekövesség - kőtörés, étrendváltoztatás, hogy ne legyen új kő


magasvérnyomás - gyógyszeres kezelés, de kivizsgálás kell hozzá!


asztma - szintén gyógyszeres kezelés, de kivizsgálás kell hozzá!

2014. ápr. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Szia!Ha akarsz, akkor teljes életet tudsz élni.Mindezeken lehet segíteni, de a gyógyszerek helyett érdemes lenne a természetes megoldásokat, a gyógynövényeket kipróbálnod.Sok jó tapasztalat van velük mindhárom problémára.Jobbulást!
2014. ápr. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Makra Péter Endre ***** válasza:
Leghamarabb a magaddal való megbékélést ajánlom. Dehogynem tudsz teljes életet élni! Figyelj, vigyázz jobban magadra, növeld a fájdalom nélküli órák számát, keress új barátokat, törődj kicsit másokkal is (szülők, testvérek, barátok)és ne akarj "eltünni hirtelen, mint erdőben a vadnyom...", sokaknak hiányoznál kedves naivitásoddal együtt. Pl. nekem...
2014. ápr. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm mindenki buzdító válaszát, próbálok majd olyan elfoglaltságot keresni magamnak ami elvonja a figyelmem a bajokról..
2014. ápr. 27. 23:33
 8/13 anonim ***** válasza:

szia, én csak 18 éves vagyok, de nézd:

+ gerincferdülés - kb. 2 év múlva műtét

+ bütyök - műtétek (min. 4- max. 8)

+ csontösszeforrás - nem tudok gyorsan futni és magasat ugrani. na puff

+ túl stresszes vagyok és meg akartam ölni magam - most már nagyjából rendben vagyok

+ migrénem is van - normális fájdalomcsillapító nem használ és erős gyógyszert nem akarnak felírni: 1., megszokná a testem és utána mi lenne 2., beszedném az összeset egyszerre

+ diszlexiás vagyok - félek minden egyes nap, hogy felszólítanak hangosan olvasni


sokan nem hittek bennem, de sikerült elérnem, hogy egy másik országban teljes életet tudjak élni, még akkor is, ha a nyelv különbözik és nem a szüleimmel élek.


szóval nincsen olyan amit nem lehet elérni, csak akarni kell és meg kell lennie a kitartásnak.


18L

2014. ápr. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy míg egészséges voltam talán természetesnek vettem, nem értékeltem, de ez ára.
2014. ápr. 28. 07:34
 10/13 anonim válasza:

Halihó!Úgy látszik több betegséggel,problémával küzdök,mint te...

Az öngyilkosság írtó önző dolog...Nézz már magadba...Majd megoldódik minden,de nem ez a megoldás...

az asztma gyógyítható,kezelhető kinőhető (tapasztalat 7évembe került,de sikerült)..a többiről nem tudok...az élet nem rossz,nézd,én 4évet halasztottam gimiben ...pont ma lenne a ballagásom,ehelyett köv héten megint kórház,és?!majd lesz jobb...:)

2014. ápr. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!