Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 24 éves vagyok de egy csomó...

24 éves vagyok de egy csomó betegség elő jött ami nem gyógyítható pl vesekövesség, magasvérnyomás, asztma, ezért mivel nemtudok teljes életet élni ki akarom nyirni magam tudtok tippet hogyan? Tovább

Figyelt kérdés
Olyan kellene ami gyors viszonylagosan fájdalom mentes, mert nem akarom hogy megtalálják a holttestem mert nem akarom a szülőket költségbe vetni temetés stb.

2014. ápr. 26. 14:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
érdekes ez a momentum, hogy a holttestedet is el akarod hogy tűnjék. Azaz nem csak meghalni akarsz hanem mintha eleve az egész létezésed az eddigiekkel együtt ki akarnád törölni. az szokott ilyet érezni aki-akár tudat alatt- úgy érzi nincs és nen is volt soha létjogosultsága. Ez a család morfogenetikus mezejében fellelhető elváltozás, és kiküszöbölhtő, ha neked ez van.
2014. máj. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia


Te nem vagy normális ha öngyilkos akarsz lenni.


Én se vagyok egéséges.

agyvérzés, magas vérnyomás, inkotencia, asztma,

És én élni akarok.

2014. máj. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
utolsó, arról ő mit tehet, ha neked a szerotoninszint magasabb az agyadban?
2014. máj. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!