Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennél ha 1 napra a másik...

Mr_blondi kérdése:

Mit tennél ha 1 napra a másik nem bőrébe bújhatnál?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 27. 02:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egész nap emberek között lófrálnék, és figyelném, hogyan reagál rám a környezetem.


Pofátlanul szemeznék és flörtölnék minden érdekesebb lánnyal, aki csak szembejön velem. Azokkal is, akik félszegebbeknek látszanak, így legalább az ő napjuk is szebb lesz kicsit, hogy tetszettek valakinek - nekem olyan sokszor jólesett volna egy mosoly egy idegen fiútól. :)

(Fiúk!!!! Komolyan. Zárójelesen, de fontoljátok meg, ez csak egy mosoly. :) )


Le is szólítanék pár lányt. Megpróbálnám őket elbűvölni, és nagyon kíváncsi lennék, hogy az én női tapasztalataimmal és újdonatúj fiús bájammal mekkora sikerre vagy kudarcra számíthatok.


Borzasztó zavarban lennék a vécén, de azért nap végére csak megtanulnék állva pisilni. xD


Szétkaszabolnám az arcomat a borotvával, gondolom...?


Megállapítanám, hogy szőrös a lábam, és röhögnék, hogy na, most szabad szőrösnek lennie. :D


Örülnék, hogy nem kell negyedórát gubancolnom a hajammal, hogy kontyot csináljak belőle, és a tussal, amit általában használok. Nem vacakolnék vele félórát, hogy összeválogassam a ruháimat.

(De lehet, hogy idegesítene, hogy szűkösebb kelléktárból kell kihoznom magamból a legjobbat.)


Biztosan feszült lennék más fiúk, férfiak társaságában, de megpróbálnám elfogadtatni magam velük.

Nagyon igyekeznék kerülni a konfliktust.

Viszont kinézem magamból, hogy elfeledkeznék magamról, és átmennék Yodába - aztán elkezdeném osztani az észt a nőkről...

(Remélem, nem vernének meg.)


...


Viszont minden percét kiélvezném annak a napnak, és igyekeznék mindent, mindent, mindent megtudni, amit eddig azért nem érthettem meg a fiúkról, férfiakról, mert nem bújhattam a bőrükbe. :)))

2014. ápr. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként 22/L voltam, a feltételezés kedvéért 22/F lennék. :))
2014. ápr. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Khm. Maszturbálnék.
2014. ápr. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!