Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeirntetek a vörös hajhoz...

Szeirntetek a vörös hajhoz nagyon ciki a barna szemöldök és szempilla?

Figyelt kérdés
Festett vörös hajam van, de a szemöldököm és szempillám maradt az eredeti (barna). Szerintetek nagyon ciki? Őszintén! Előre is köszönöm!
2009. dec. 24. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén milyen legyen piros?:D

De hogy ciki nekem is ilyen.

2009. dec. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

mért?

be akarod festeni azt is vörösre?

legyen már eszed... mér lenne gáz?

2009. dec. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)
2009. dec. 24. 16:16
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ha nagyon nagyon feltűnő,akkor gáz,de amúgy nem
2009. dec. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ez lesz a végzeted, komolyan-.- sőt ha nem végeztetsz plasztikai műtétet magadon az de ciki lesz. de idegesít ez a felfogás, sok embernek a média kieszi az agyát, és úgy gondolja, csak az a szép amit az újságokban lát. tudod mi a szép? TE! nagyjából úgy ahogy vagy, nem az amit más diktál. hiszen ember vagy, nem valami próba baba amit bárki kedve szerint alakíthat. régebb nekem is voltak kritikáim a külsőmmel annak ellenére, hogy sokan gyönyörűnek tartottak a karakteres arcommal, de én abban az álom világban éltek, hogy a szépséget a babaarcú szupersztárok képviselik, és ha nem hasonlítok rájuk akkor nem vagyok annyira szép? sokszor ronda lányokat magasztaltam, mert azt hittem szépek, utána jöttem rá lassan, hogy a magabiztosságuk teszik széppé, és, hogy emberiek, és a természetes szépséget magasztalom, amúgy a külsőd a belsőd kivetülése, nem valami kimunkált festmény. amúgy nem vagyok olyan, aki nem vasalja naponta a haját, stb. de vöröshajhoz barna szemöldök, most mi van?
2012. jún. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki! Én apumtól világoszöke hajat, szeplillát és szemöldököt örököltem, ami idövel szinte szénszínné feketül. Az történt, hogy a szemöldököm bebarnult, tiszta sötétbarna lett, ám a hajam sehogyan se akar, az épp csak megüti a közepesszökét. Felidegesített, hogy ilyen, és fogtam, befestettem természetes vörösre kánával 14 évesen, és nem zavar, hogy sötétbarna a szemöldököm. Aranyos, ez az én sajátosságom. Nem ciki, egyáltalán nem érdekel, hogy ki mit mond. Éppen szép, és még nem is mondott rá senki semmi roszzat.
2013. ápr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Festett vörös hajhoz az a kifejezetten ciki, ha vörösre fested a szemöldököd!
2023. ápr. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!