Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lustából, akaratgyengéből...

Lustából, akaratgyengéből szorgalmas és kihívásokra kész?

Figyelt kérdés
Hogy lehet ezt a transzformációt végrehajtani magamon? Már több mint 10 éve élek el..szott lusta, akaratgyenge, elkerülő életet. Ma is közel éreztem magamat ahhoz, hogy felvágjam az ereimet, vagy hasonló. És a legdurvább, hogy hiába tudom mit kellene változtatni, nem megy. De miért akarhat valaki ilyen lenni? Miért akar valaki szenvedni?

2014. ápr. 28. 00:53
 1/2 anonim válasza:

Tűzz ki magad elé célokat. Először elég egyet, valami apróságot, aztán ha sikerült akkor a sikerélménytől lekesebb leszel.

Fontos a fokozatosság, hogy lassan változtass és egyszerre csak keveset. Ha valami előszörre nem sikerül, próbáld újra, ne törj le.

Szerintem egy nagyon jó motivációs film a Remény rabjai, ami nem annyira kötődik a te esetedhez, de fő üzenete hogy reménykedj, légy kitartó és szorgalmas, de a siker nem pillanatok alatt fog bekövetkezni.

Remélem tudtam segíteni.

2014. ápr. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2014. ápr. 29. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!